Marcin Wroński okazał się zwycięzcą 12. turnieju XXI edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartcie 501 d.o., rozegranego w miniony piątek, 29 listopada 2019 roku w restauracji Kurs na PRL w Łowiczu. Po kilku nieobecnościach, nadrobił nieco w ten sposób stracone punkty.

To mała niespodzianka, zwłaszcza, że pod nieobecność Sylwestra Grzanki, można byłoby się spodziewać, że zwycięży Jacek Kocus. Tym razem był dopiero drugi. Na trzecim miejscu uplasował się Artur Borowiec. W dalszej kolejności uplasowali się odpowiednio: Artur Wójcik (4), Paweł Adamczyk (5), Marcin Wyszogrodzki (6), a stawkę wśród siedmiu zawodników zamknął Łukasz Burzyński.

Mała liczba uczestników spowodowała, że zawody rozgrywane były w systemie “każdy z każdym”.

W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Grzanka, drugi jest Kocus, na trzecim miejscu ex aequo znajdują się Kryszkiewicz i Wroński.