Dziś 28 czerwca około godz. 12.00, na drodze wiodącej przez las miejski z Łowicza do Urbańszczyzny dostawczy Citroen kierowany przez 36-letniego mieszkańca powiatu łowickiego uderzył w dwa drzewa. Mężczyzna trafił do szpitala.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności, które doprowadziły do zdarzenia. Ślady pozostawione na jezdni przez pojazd mogą świadczyć o tym, że poruszał się on od strony Urbańszczyzny. Wyjeżdżając z łuku drogi jego koła „złapały pobocze” z prawej strony, po czym po około 30 metrach uderzył czołowo w drzewo. Drzewo to zostało wyrwane z korzeniami, citroen obrócił się wokół osi i bokiem uderzył w kolejne znacznie grubsze drzewo.

Jak zauważył rozmawiający z nami na miejscu członek rodziny kierowcy, szczęśliwie dla prowadzącego, drugie uderzenie objęło środkową część samochodu, poza kabiną, w której się znajdował. Inaczej zdarzenie mogłoby się skończyć tragicznie. Z tego co się dowiedzieliśmy, obrażenia kierowcy nie były poważne, kilkadziesiąt minut po wypadku kontaktował się telefonicznie z rodziną, która była dobrej myśli, jeśli chodzi o stan jego zdrowia. tb

1 komentarz

  1. Mi się wydaje że się wkurzył na coś i specjalnie to zrobił

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.