Głowieńscy policjanci namierzyli mężczyznę odpowiedzialnego za wywóz śmieci do lasu w okolicach Albinowa. Pomogli w tym pracownicy Urzędu Gminy Głowno.

18 lipca funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głownie zostali powiadomieni o wyrzuceniu śmieci przy leśnej drodze pomiędzy Albinowem w gm. Głowno, a Czatolinem w gm. Łyszkowice. Mundurowi od razu pojechali na miejsce i potwierdzili “nielegalne wysypisko”, wcześniej zauważone przez pracowników Urzędu Gminy Głowno, którym wśród odpadków udało się zidentyfikować zeszyty z nazwiskami ucznia szkoły oraz firmowy papier z nadrukiem.
Jeszcze tego samego dnia policjantom udało się namierzyć mężczyznę, mieszkańca Głowna, odpowiedzialnego za zaśmiecanie lasu i ukarać go za to wykroczenie 500-złotowym mandatem oraz nakazać mu uprzątnięcie wyrzuconych śmieci.

Śmieci znalezione w albinowskim lesie. Fot. KPP Zgierz

5 komentarzy

  1. Brudas mający w d… własny kraj… Prawo w takich przypadkach powinno być o wiele surowsze np.: 5000zł mandatu oraz upublicznienie wizerunku oraz danych w lokalnej gazecie (oczywiście na koszt brudasa).

  2. Brawo!

  3. kamizelka żółta z napisem “jestem śmieciarz lasu” i przez rok sprzątanie

  4. Jeszcze powinni podać do informacji publicznej dane tego flejtucha ale cóż RODO … Najważniejsze że udało się go namierzyć.

  5. gratulacje, i podziękowanie za czujność i zaangażowanie dla urzędników Gminy Głowno

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.