Łowiccy policjanci zatrzymali 60-latka, który ukradł miejską ławkę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Sprawcy grozi teraz kara do 5 lat więzienia – informuje KPP Łowicz.

Fot. KPP Łowicz
Fot. KPP Łowicz

18 stycznia 2019 roku do łowickiej policji wpłynęło zawiadomienie o kradzieży ławki. Wynikało z niego, że nieznani sprawcy skradli ze Starego Rynku ławkę o wartości ponad 800 zł na szkodę Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Kilka dni później, 25 stycznia, policjanci zatrzymali podejrzewanego o przestępstwo mieszkańca Łowicza.

W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli skradzioną ławkę. 60-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Ławka została już przekazana do urzędu.

Fot. KPP Łowicz
Fot. KPP Łowicz

4 komentarze

  1. Też mi afera, jeden grubszy chłopak z osiedla Reymonta też ostatnio niósł jakas ławkę, z wyglądu coś jakby z Nowego rynku. Widziałam z okna bloku więc wiem. Inne gagatki z ławki krzyczeli do niego Narsi albo Mersi, coś w tym stylu.
    Pozdrawiam
    Alicja

    • Co ty gadasz za głupoty. Nudzi Ci się w tym internecie gadać głupoty. Masz dowody że oczerniasz ludzi w internecie. Głupia baba i tyle.

  2. Jest zima i może chcial nią przechowac bo stwierdził że niech choc się ławka nie marnuje w zimę nie mówiąc już o rowerach

  3. to chyba chory człowiek takich nie należy karać, on tylko pożyczył

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.