Funkcjonariusze łowickiej policji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy najpierw pobili dostawcę jednego z łowickich lokali gastronomicznych, a potem okradli go z trzech kebabów, które miał dostarczyć.

Do zdarzenia doszło we wtorek 21 maja w Guźni. 42-letni kierowca zajmujący się dostawą jedzenia przygotowywanego w jednym z lokali gastronomicznych w Łowiczu został zaatakowany przez trzech mężczyzn w wieku 16 i 17 lat. Napastnicy, używając siły, doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym odebrali torbę, w której znajdowały się trzy kebaby o wartości ok. 80 zł, które najprawdopodobniej wcześniej zamówili.

Zatrzymani sprawcy rozboju. fot. KPP Łowicz

Patrol policji, który szybko zjawił się na miejscu zdarzenia, zatrzymał ich niedługo po nim.

17-latek usłyszał zarzuty rozboju, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Łowiczu zastosował wobec niego dozór policyjny, natomiast o losach nieletnich zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

10 komentarzy

 1. za dużo im policzył:::)

 2. Podajcie ich nazwiska, niech się rodzice wstydzą…….

 3. Przynajmniej w areszcie nie byli głodni

 4. Oj tam oj tam, mało ważne że pobili i okradli ważne że chłopaki się najedli

 5. analityk

  Skąd ten kebab? Przy rynku najdroższy jest po 19, to za 3 nie wychodzi 80. 😉

  • KTHHBAI

   Zgadza się ale extra stawka za dowóz na wichurę musi być nikt za darmo tego nie wozi

   • analityk

    Jak najbardziej racja. Tyle, że w cenniku jest 5 zeta za dowóz do 8 km od miasta. Tam jest co najwyżej ciut dalej. Może była stawka negocjowana? A może mamy motyw?

 6. Łukasz

  Kretyni.

 7. Co za młode małolaty bez wyobraźni ! Narobili kłopotów sobie, swoim rodzicom i poszkodowanemu człowiekowi. I to z powodu kebaba !!!

 8. Do Turcji na rekonesans ich wysłać

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.