Po trzech ostatnich kolejkach, z których dwie zakończył zwycięstwem, a jedną przegrał,  zespół UKS Soccer Kids-2011 Łowicz uplasował się ostatecznie w łącznej klasyfikacji rozgrywek skierniewickiej ligi piłki nożnej żaków F1 na miejscu trzecim.

Osiągnięte trzecie miejsce to dobry wynik na koniec sezonu rozgrywek piłkarskich, biorąc zwłaszcza pod uwagę fakt, że drużyna trenera Filipa Ziółkowskiego rywalizuje w tej lidze ze starszymi o rok rywalami.

W meczu z GKS Bedlno łowiczanie byli bezkonkurencyjni, osiągając wysokie zwycięstwo 9:2, choć początek spotkania  nie odbył się bez niespodzianek. Ulewny deszcz spowodował, że mecz od 4. minuty spotkanie zostało przerwane, a przez ten krótki czas rywal zdołał skutecznie zaatakować i schodząc z boiska Soccerzy przegrywali 0:1. Po wznowieniu gry łowiczanie szybko nadrobili straty, a ostatnia kwarta meczu ostatecznie pogrążyła graczy z Bedlna.

– Mecz od początku ułożył się po naszej myśli, gdyż w pierwszej minucie otworzyliśmy wynik i planowaliśmy nad przebiegiem całego spotkania. Chłopcy nie mieli treningów przez cały tydzień i było w nich widać świeżość oraz głód piłki. Pod każdym względem górowaliśmy nad przeciwnikiem i wynik 9:2 jest jak najbardziej sprawiedliwy. Ten tydzień mamy bardzo napięty, niby są wakacje, a mamy jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania, ale z takim polotem i zaangażowaniem jestem spokojny o wynik – skomentował trener Soccer Kids-2011, Ziółkowski.

Dużo bardziej wyrównany był przebieg meczu z UMKS Unia Skierniewice. Szala zwycięstwa  przechylała się raz na stronę jednej, raz drugiej drużyny, ale w efekcie, to zawodnicy Soccera wyszli z niego zwycięsko, wygrywając 6:5.

Nie udało się za to zdobyć trzech punktów w ostatnim meczu z UKS Foot-Bol-Aki Bolimów, w którym łowiczanie ulegli 2:7. Nie znaczy to, że poddali się bez walki, wręcz przeciwnie. Gospodarze szybkimi uderzeniami próbowali zdobyć gola, a gracze Soccera starali się rozgrywać piłkę, co nie przełożyło się niestety na bramki, ale dobrze świadczy o umiejętnościach zawodników. W efekcie Soccer przegrał, ale z liderem rozgrywek, gdyż Foot-Bol-Aki Bolimów zakończył sezon na pozycji pierwszej.

Zaległy mecz 7. kolejki skierniewickiej piłki nożnej żaków F1:
UKS Soccer Kids-2011 Łowicz – GKS Bedlno 9:2 (2:1, 0:1, 0:0, 7:0); br.: Jakub Czaplarski 2 (5 i 35), Nikodem Plichta 3 (9, 37 i 38), Alan Młynarski 2 (32 i 40) i Ksawier Kruk 2 (36 i 39) – Filip Jaroszewski (2) i Maciej Cieniewski (16).
Soccer-2011: Nikodem Kostrzewa – Alan Młynarski, Bartosz Ciupa, Jakub Czaplarski i Ksawier Kruk. Na zmianę wchodzili: Szymon Urbański, Nikodem Plichta i Tomasz Wojciechowski.

Zaległy mecz 9. kolejki skierniewickiej piłki nożnej żaków F1:
UKS Soccer Kids-2011 Łowicz – UMKS Unia Skierniewice 6:5 (1:0, 0:3, 3:0, 2:2); br.: Alan Młynarski 3 (4, 22 i 33), Nikodem Plichta (27), Ksawier Kruk (30) i Tomasz Wojciechowski (36) – Franciszek Dąbrowski 2 (12 i 38), Michał Dziedzic (14), Mikołaj Kwiatkowski (17) i Marcel Popek (32).
Soccer-2011: Nikodem Kostrzewa – Bartosz Ciupa, Jakub Czaplarski, Ksawier Kruk i Adam Dylik. Na zmianę wchodzili: Alan Młynarski, Szymon Urbański, Nikodem Plichta i Tomasz Wojciechowski.

Zaległy mecz 10. kolejki skierniewickiej piłki nożnej żaków F1:
UKS Foot-Bol-Aki Bolimów – UKS Soccer Kids-2011 Łowicz 7:2 (1:0, 2:0, 1:1, 3:1); br.: Marcel Kołosowski 4 (5, 14, 20, 26 i 33), Kamil Badurowicz (39) i Kacper Zwoliński (40+1) – Adam Dylik 2 (29 i 35).
Soccer-2011: Nikodem Kostrzewa – Bartosz Ciupa, Jakub Czaplarski, Adam Dylik i Nikodem Plichta. Na zmianę wchodzili: Szymon Urbański, Tomasz Wojciechowski i Jan Węglik.

1. UKS Foot-Bol-Aki Bolimów (2) 10 24 47-14
2. LZS Victoria Bielawy (1) 10 24 53-25
3. UKS Soccer Kids-2011 Łowicz (3) 10 19 61-36
4. GKS Bedlno (4) 10 11 19-39
5. UKS AP Champions-2010 Łowicz (5) 10   5 13-45
6. UMKS Unia Skierniewice (6) 10   4 24-58