W czwartek 18 kwietnia, o godz. 19.50 w programie Uwaga! w TVN pokazana zostanie historia Kasi Stańczyk z Lenartowa w gm. Kocierzew Płd., która na skutek tragicznego wypadku samochodowego na autostradzie znalazła się w śpiączce i wymagana leczenia.

– Program będzie w całości poświęcony Kasi. Został zrealizowany przede wszystkim po to, żeby jej historię usłyszał „Budzik” (przyp. red. klinika w Olsztynie) i tak się stało. Dzięki zaangażowaniu Uwagi! „Budzik” rozpatrzył kandydaturę Kasi i już trafiła ona do kliniki – informują nas administratorki profilu „Budzimy Kasię” na Facebooku, przyjaciółki Kasi z grupy Lutowe Mamcie 2014.

W programie zobaczymy m.in. zwycięzcę II edycji programu „Mam talent!”, akordeonistę Marcina Wyrostka, który wystąpił dla Kasi Stańczyk. Dowiedzieliśmy się, że bardzo poruszyła go historia Kasi oraz to, jak uwielbiała muzykę – słuchała jej na słuchawkach w każdej możliwej chwili.

Przypomnijmy, że 32-letnia Kasia Stańczyk jest mamą samotnie wychowującą dwójkę małych dzieci, w wieku 3 oraz 5 lat. Dotychczas na naszym terenie odbyło się dla niej wiele akacji charytatywnych, m.in. w Wiciu, Osieku, Chąśnie i Kocierzewie Płd.

Komentowanie nie jest możliwe.