Drużyna Jurny Buhaj Bedlno po wygranej pierwszej połowie 1:0 z Baumitem Łowicz w meczu 4. kolejki Julomax II ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu rozegranej w sobotę, 3 grudnia 2016 roku, dotkliwie oberwała po przerwie i w efekcie przegrała 2:6. W ten sposób z miejsca pierwszego spadli o dwa oczka w dół. Bramki dla ekipy z Bedlna zdobył Marcin Panek i Bartłomiej Lenarczyk. Po dwa celne trafienia w wykonaniu Wojciecha Rokickiego i Błażeja Miazka, a także gole strzelone przez Mariusza Grzegory i Dawida Wróbla przełożyły się na sukces Baumitu.

Halówka - II liga

Na fotel lidera rozgrywek wskoczyła Victoria Bielawy, która pokonała Tor-Rem Bobrowniki 2:1, a do zwycięstwa przyczynili się Adrian Zieliński i Konrad Wojciechowski strzelając bramki w drugiej połowie spotkania. Jedynego gola dla Bobrownik zdobył Dominik Gendek, również po przerwie.

Bardzo dobrze radzili sobie z piłką podczas spotkania z Victorią Zabostów gracze Merc-OSP Karsznice Duże, którzy już w pierwszej odsłonie zapewnili sobie dwubramkową przewagę, a cały mecz zakończyli wynikiem 5:1. Każdy gol został zdobyty przez innego z zawodników ekipy z Karsznic Dużych: Piotra Kowalskiego, Daniela Bończaka, Dariusza Reczulskiego, Przemysława Burego i Tomasza Janeczka. Zwycięstwo pozwoliło awansować drużynie w tabeli rozgrywek z miejsca czwartego na drugie.

4. kolejka Julomax II ligi ŁoLiF:

Victoria Zabostów – Merc-OSP Karsznice Duże 1:5 (0:2); br.: Mateusz Sekuła (16) – Piotr Kowalski (2), Daniel Bończak (6), Dariusz Reczulski (21), Przemysław Bury (23) i Tomasz Janeczek (24).

Tor-Rem Bobrowniki – Victoria Bielawy 1:2 (0:0); br.: Dominik Gendek (18) – Adrian Zieliński (13) i Konrad Wojciechowski (17).

Laktoza Łyszkowice – Bang-Bang Łowicz 0:4 (0:2); br.: Adrian Strugacz (5), Przemysław Zabost (12), Marcin Majer (15) i Bartłomiej Malerowicz (22).

Żółta kartka: Krystian Strugacz (Bang-Bang).

GKS Jurny Buhaj Bedlno – Baumit Łowicz 2:6 (1:0); br.: Marcin Panek (4) i Bartłomiej Lenarczyk (18) – Wojciech Rokicki 2 (15 i 16), Dawid Wróbel (18), Błażej Miazek 2 (18 i 24) i Mariusz Grzegory (24).

Żółta kartka: Mariusz Kopeć, Mateusz Motyliński i Bartłomiej Lenarczyk (Jurny) oraz Błażej Miazek (Baumit). Czerwona kartka: Mateusz Motyliński (Jurny).

Gutenów Łowicz – Subiekt Nieborów 2:3 (0:2); br.: Mateusz Kacprowski (17) i Jarosław Buczek (18) – Adam Salamon (2), Michał Kroc (10) i Artur Taczalski (18).

Żółte kartki: Łukasz Papuga (Gutenów)

Julomax-Alcatraz-Łowicz – KS Stefan Łowicz 3:4 (1:2); br.: Dominik Czeczko 2 (9 i 15) i Łukasz Kowalik (17) – Krzysztof Zieliński 3 (10, 16 i 18) i Bastian Jarosz (12).

Żółte kartki: Dominik Czeczko (Alcatraz).

Dąbro Łowicz – Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin 0:1 (0:1); br.: Piotr Peter (2).

Żółta kartka: Daniel Flis (Dąbro).

Awansem mecz 5. kolejki Julomax II ligi ŁoLiF:

Victoria Bielawy – Laktoza Łyszkowice 4:0 (2:0); br.: Przemysław Grzegory 2 (5 i 9), Adrian Zieliński (15) i Konrad Kasiński (21).

1. Victoria Bielawy (2) 5 13 16-5
2. Merc-OSP Karsznice Duże (4) 4   9 16-7
3. GKS Jurny Buhaj Bedlno (1) 4   9 15-9
4. Baumit Łowicz (8) 4   7 11-8
5. Tom-Rem Bobrowniki (3) 4   7   9-7
6. Bang-Bang Łowicz (9) 4   6 10-5
7. Gutenów Łowicz (5) 4   6   7-7
8. Julomax-Alcatraz Łowicz (6) 4   6 10-11