Wiele atrakcji czeka na tych, którzy święto Wniebowzięcia NMP 15 sierpnia zechcą spędzić na odpuście parafialnym i XVII Festynie Rodzinnym w Bąkowie Górnym w gminie Zduny.
Już o godzinie 8.00 odbędzie się turniej siatkówki plażowej kobiet o Puchar Wójta Gminy Zduny, a o 10.00 na terenie przy kościele p.w. św. Mikołaja Biskupa rozpocznie się zabawa odpustowa pod hasłem „Biesiadujmy, bawmy się i… Chwalmy Pana!” z karuzelami i dmuchanymi zjeżdżalniami, poczęstunkiem z grilla, grochówką i słodyczami…
O godz. 11.00 w świątyni odprawiona zostanie odpustowa msza św., po której oficjalnie rozpocznie się Festyn Rodzinny z turniejem,siatkówki plażowej mężczyzn o Puchar Wójta, paradą motocykli, występami zespołu Ksinzoki i Kapeli Szymona Mońki.
Od 14.00 najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach, turniejach i biegach lekkoatletycznych, organizowanych w Wiosce Dziecięcej.
O godz. 15.20 Amatorski Zespół Regionalny im. W.S. Reymonta wystawi „Wesele Boryny”, po którym całe rodziny zostaną zaproszone do udziału w Turnieju Wielopokoleniowym.
Popołudniu, od 16.30, na scenie wystąpią kabaret i zespół „Bez nazwy”, na ludową nutę zaśpiewają Śleszynianki, a wodzirej Gago Artistic zaprosi publiczność do wspólnej zabawy.
Na godz. 18.10 zaplanowano podsumowanie turniejów i konkursów oraz wręczenie nagród głównych akcji cegiełkowej „Niespodzianki św. Mikołaja”: rowerów, sprzętu rtv i agd.
O 19.30 rozpocznie się koncert zespołu The King’s Friends, wykonującego niezapomniane przeboje Elvisa Presleya. Zabawa w tym klimacie potrwa do godz. 22.00.

1 komentarz

  1. Bardzo fajna impreza, polecam. Z roku na rok więcej atrakcji

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.