Panie dyrektorze, proszę opowiedzieć o początkach istnienia Eko Architektury. Na jakie problemy natrafiliście w pierwszych latach funkcjonowania, a także czego nauczył Was ten trudny czas?

Początki działalności nie były dla nas łatwe. Koncepcja wznoszenia drewnianych domków całorocznych na terenie naszego kraju, przyjmowana była z niedowierzaniem. Z perspektywy czasu jesteśmy dumni, iż nie się poddaliśmy, a dzięki naszej ciężkiej pracy jesteśmy obecnie numerem jeden w Polsce.

Największym problemem, z którym się mierzyliśmy było przekonanie Polaków do tego, iż drewno ma ogromny, niewykorzystany potencjał, który pozwala budować z niego ocieplane, drewniane domy całoroczne.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż drewno posiada szereg prozdrowotnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Przebywanie w drewnianych pomieszczeniach zalecane jest osobom, które cierpią na różnego rodzaju alergie. W drewnianych pomieszczeniach nie unosi się kurz, który jest odpowiedzialny za przenoszenie alergenów. Ponadto olejki eteryczne zawarte w każdym włóknie doskonale wpływają na nasze drogi oddechowe. Ciepły kolor drewna również nie jest bez znaczenia. Barwa łagodzi nasze nerwy i pozwala zregenerować siły. Dodatkowo drewno posiada właściwości higroskopijne. Oznacza to, iż pochłania nadmiar wilgoci z otoczenia, a także oddaje ją, gdy powietrze jest zbyt suche.

Co takiego wyróżnia Pana firmę spośród innych działających na naszym rynku?

Nasza firma jako jedyna oferuje kompleksowe usługi z zakresu wznoszenia drewnianych konstrukcji. Chętnie podejmiemy się:

 • Budowy domków ogrodowych,
 • Altan,
 • Domów letniskowych,
 • Drewnianych saun,
 • Garaży,
 • Drewnianych wiat chroniących przed wiatrem,
 • Drewnianych domków całorocznych z izolacją,
 • Akcesoriów z drewna,
 • Szop na narzędzia,
 • Drewnianych tarasów,
 • Domków na drzewie,

Oprócz tego posiadamy najlepszą cenę na rynku. Sztab osób zatrudnianych  w naszym marketingu dba o to, aby na nasze produkty mógł pozwolić sobie każdy Polak. Tylko w Eko Architekturze zestaw premium jest standardem. W każdym zamówionym u nas zestawie znajdują się okna wraz z szybami, a także wysokiej klasy sosnowe drzwi. Każdy, kto zdecyduje się na wybór jednego z naszych projektów, nie będzie musiał długo czekać na jego realizację. Czas dostarczenia drewnianego domku całorocznego nie powinien przekroczyć czterech tygodni. Oprócz standardowych rozwiązań oferujemy naszym klientom drewniane domki całoroczne na zamówienie. W tym przypadku czas realizacji uzależniony jest od skomplikowania konstrukcji. Nasi eksperci czuwają nad tym, aby każdy z naszych domów łączył w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny wygląd. Oprócz tego nasze domy muszą być w pełni bezpieczne dla ich mieszkańców.

Czy wasze projekty wymagają postawienia fundamentów?

Każdy budynek, który ma nas służyć przez lata, musi posiadać solidne fundamenty. Nasza firma oferuje wznoszenie dopasowanych do kształtu i rozmiarów budynku. Decydując się na usługi jednej firmy, nasi klienci zyskują pewność, iż ich domy wznoszone są z największą starannością o szczegóły.

Czy budowane przez Was domy całoroczne wymagają dodatkowego ocielenia? Jak to wygląda w przypadku domków letniskowych, a także drewnianych domów całorocznych?

Do dyspozycji naszych klientów pozostają dwa rodzaje domów. Domki letniskowe, które nie wymagają ocieplanych  ścian, a także domy całoroczne, które posiadające specjalną warstwę ocieplającą. Drewno doskonale utrzymuje ciepło wewnątrz pomieszczenia. Dodatkowa warstwa ocieplenia sprawdzi się zimą, gdy drewno narażone jest na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz ścian warstwa ta, może znaleźć się również na podłogach i dachu .

Komentowanie nie jest możliwe.