Dziś, 16 marca, w Dmosinie przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Laureaci zakwalifikowali się do udziału w eliminacjach powiatowych.

Do eliminacji gminnych przystąpiło ogółem dwunastu uczestników, pięciu w młodszej grupie wiekowej, siedmiu w starszej. Wypełnione przez nich testy sprawdzało jury, w składzie: Ignacy Grabowicz (przewodniczący), Bogusław Dębski, Maria Kowalska, Beata Kaczmarska i Joanna Kucińska.

Po sprawdzeniu prac, wyniki ogłoszono w obecności wójta gminy Danuty Supery, która wręczyła laureatom nagrody rzeczowe: plecaki i torby.
W kategorii szkół podstawowych, miejsce I zajęła Katarzyna Malka z klasy V SP w Dmosinie, miejsce II – Damian Banaś z klasy VI SP w Dmosinie, a miejsce III – Zuzanna Kmieciak z klasy V SP w Kołacinie. W starszej kategorii wiekowej, obejmującej klasy VII SP oraz młodzież gimnazjalną, miejsce I zajęła Natalia Michalak z klasy III Gimnazjum w Dmosinie, miejsce II Nadia Wojciechowska z klasy VII SP w Kołacinie, a miejsce III Martyna Nowakowska z tej samej klasy, co Nadia.
Laureaci miejsc od pierwszego do trzeciego pojadą na eliminacje powiatowe.

Eliminacje gminne OTWP w Dmosinie. Fot. UG Dmosin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.