W najnowszym numerze Nowego Łowiczanina publikujemy kolejną część oświadczeń majątkowych naszych samorządowców za 2017 rok. W tym tygodniu są to oświadczenia urzędników i radnych z gminy Chąśno.

Wójt Dariusz Reczulski wykazał oszczędności w wysokości 6 tys. zł (rok wcześniej 53 tys. zł) we współwłasności małżeńskiej. Posiada dom 150 m2 o wartości 420 tys. zł we współwłasności małżeńskiej. W ubiegłym roku zarobił 135.730,77 zł (rok wcześniej 134.991,19 zł) z tytułu zatrudnienia w Urzędzie Gminy, a także 10.650 zł diety jako prezes Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Łowicka”. Ma Forda Mondeo z 2007 roku i Hyundaia l30 z 2014 roku – obydwa samochody we współwłasności małżeńskiej. Ma zaciągnięty kredyt hipoteczny w Banku Millenium na budowę domu jednorodzinnego w kwocie 79.491,25 CHF (stan na 31 grudnia 2017).

Więcej w papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina – już w sprzedaży!

2 komentarze

  1. 11 razy lepiej podejmuje decyzję niż jego poprzednicy, jeżeli uważasz że dużo zarabia to reprezentujesz biedę umysłową mandarynie bo pewnie myjesz kible na zleceniu i sobie leczysz kompleksy, weź się do roboty. Przeczytaj lekturę “Lalka” i dowiedz się co to jest Praca u Podstaw a pozniej publicznie kogos krytykuj, pozdrawiam.

  2. ponad 11 tys. na miesiąc to woła o pomstę do nieba ,w czym ty człowieku wyróżniasz się w gminie wśród innych zawodów ośmielam się powiedzieć ludzi ciężko pracujących nie osiągających granicy 3 tyś. Prezydent Łodzi zarządzający prawie milionową aglomeracją ma niewiele więcej .No cóż rączka rączkę myje, dadzą wójtowi to i wójt swoich podwładnych obficie obdaruje i kółko się zamyka.Polska to kraj złodziei i nigdy w tym kraju dobrze nie będzie