Publikujemy oświadczenia majątkowe osób pełniących funkcje publiczne w naszym rejonie. Tym razem zaglądamy do kieszeni wójta, najważniejszych urzędników oraz radnych gminy Oporów.

Oświadczenia majątkowe, fot. zastępcze
Oświadczenia majątkowe, fot. zastępcze

Wójt Gminy Robert Pawlikowski w oświadczeniu majątkowym za zeszły rok wykazał 288 tysięcy złotych w formie zgromadzonych środków pieniężnych.

We współwłasności posiada on dom o powierzchni 250 m² oraz wartości 200 tysięcy złotych. W jego posiadaniu znajduje się również gospodarstwo rolne (roślinne) o wielkości 68,42 ha oraz wartości 1.700.000 złotych, wyposażone w budynek inwentarsko-składowy i gospodarczy, a także garaż (współwłasność).

Z tytułu posiadania wspomnianego gospodarstwa włodarz gminy osiągnął w zeszłym roku dochód na poziomie 60 tysięcy złotych (przychód 160 tysięcy złotych). Wynagrodzenie z tytułu zatrudnienia w okresie obejmującym 2018 rok w przypadku wójta Roberta Pawlikowskiego wyniosło 143.520,84 złotych.

W opublikowanym oświadczeniu wójt wykazał również wynagrodzenie małżonki, która z tytułu pracy otrzymała środki finansowe w wysokości 63.864,02 złotych. Wójt dysponuje samochodem Volkswagen Passat z 2005 roku oraz Dacią Sandero Stepway z 2013 roku. Jest również w posiadaniu ciągnika rolniczego z 1986 roku oraz przyczepy z 1987 roku.

Pozostałe oświadczenia: sekretarza i skarbnika gminy oraz radnych znajdziesz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina dla Żychlina, Bedlna, Oporowa i Pacyny oraz w wydaniu cyfrowym.

2 komentarze

  1. Oświadczenia byłej sekretarz nie ma bo gmina nie wiedziała że powinna po nie wystąpić. Hehe . Bardzo zorientowani ludzie w tym Bedlnie. Hehe. kontrola ma być w tym zakresie.

  2. W Bedlnie jaka jakość pracy takie zarobki. Obecna władza i kierownictwo…. litości

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.