Straż i policja prowadzi aktualnie poszukiwania kierowcy prowadzącego samochód, który uderzył w drzewo w Łaguszewie w gminie Kocierzew Południowy około godz. 20.45.

 

Służby ratownicze przybyłe na miejsce zdarzenia nie zastały nikogo w kabinie kierowcy rozbitego samochodu. Nie wiadomo więc, czy w pojeździe był jedynie kierowca, czy też inne osoby, które w tej chwili mogą wymagać pomocy medycznej. Pojazd Peugeot Partner jest poważnie uszkodzony.

13 komentarzy

 1. Mówię o drodze z Łowicza m. innymi do Błędowa przez ul. Armii Krajowej, Strzelcew Trzcianka, Lagu -szew, Sierżniki, Błędów itd. Kierowcy juz na wysokości Hazbi rozwijają prędkość nie bacząc na ograniczenie prędkości na terenie zabudowanym ( do 40 km), to że ten kierowca nie wyrznął samochodem w któryś z domów w Strzelcewie to cud, zatrzymał się nieco dalej na drzewie na wysokości Łaguszewa. Nadmierna prędkość na tym odcinku, nieprzestrzeganie znaków to nagminne zachowanie kierowców, czy musimy czekać aż coś tragicznego się wydarzy czy nie lepiej wyhamować brawurę niektórych kierowców. Wiem o czym piszę bo to ma związek z wydarzeniem o którym mowa w artykule.

  • Ada ten samochód rozbił się nie na drodze Łowicz- bledow na wysokości laguszewa, tylko na zakręcie w miejscowości łaguszew. Dokładnie jest to droga przez miejscowość łaguszew, laczaca Łowicz – błędów a Łowicz ul. Chełmońskiego, -kocierzew, chyba piszesz o innym zdarzeniu które miało miejsce kilka dni wczesniej( zdarzenie na drodze Łowicz błędów z drogą polna na wysokości łaguszewa). Ludzie jadący przez łaguszew dojezdzajac do drogi Łowicz–błędów najpierw mijają znak “USTĄP” a potem STOP, przyjedź i zobacz jak masz niedaleko, a nie piszesz ze tam powinien stać STÓP, bo przecież stoi, to co jeszcze jeden maja postawic?

 2. Ada zauważyłaś problem dużej prędkości ale chyba takie problemy nie będą rozwiązane poprzez komentarz pod artykułem… Przykro mi

 3. A gdzie mieszkasz dziewczyno? W łaguszewie czy Strzelcewie? Nasśmiewasz się z innych a sama czytając nie zauważyłaś że piszą o laguszewie, co ma wypadek w łaguszewie do nadmiernej prędkości w Strzelcewie?

 4. A co ma Strzelce do tegoż wypadku, to chyba nie ta miejscowość, wypadek był w łaguszewie… A jeśli chodzi o prędkość kierowców w Strzelcewie to raczej władze komentarzy nie czytają i tu problemu nie rozwiazesz, polecam pisać do odpowiednich instytucji a nie w komentarzu pod artykułem! Pisząc o innych że nie umieją czytać ze zrozumieniem spójrz na siebie- co mają Twoje uwagi do tegoż artykułu? Nic wspólnego!

 5. Czytaj anonimie ze zrozumieniem, to T woj problem jak nie rozumiesz!!!

 6. Ale zdarzenie nie miało miejsca na skrzyzowaniu

 7. Dziękujemy za trafny komentarz do artykuly

 8. Na tym terenie jest szczególnie niebezpiecznie, tym bardziej, że miejscowi też korzystają z tej drogi włączając się do ruchu. Mimo , że mamy znak ustąp pierwszeństwa powinien być znak STOP zwazywszy na zachowania kierowców pędzących tą drogą. Lepiej przeciwdziałać niż płakać po fakcie.

 9. Prosimy służby o uwagę na kierowców jadących drogą w kierunku Łowicza od Błędowa i z Łowicza w tym kierunku, dla nich znak ograniczenia do 40 km ( Strzelcew Trzcianka) jest niewidoczny , pędzą co najmniej 100 km/godz mimo, że to teren zamieszkały, jak zachowują się dalej łatwo sobie wyobrazić.. Pędzą do pracy, pędzą z pracy za nic mają przepisy, należy im przypomnieć co oznacza ograniczenie prędkości…

  • Bunga-Bunga

   Tutaj powinno być ograniczenie zaledwie do 50 a nie 40 to jakaś paranoja ,a jak mieszkańcy protestują i narzekają to niech się przeprowadzą – co może nie wiedzieli jakie jest natężenie ruchu na tej drodze, z choinki się urwali ??? Paranoja

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.