Miłośnicy piłki nożnej po raz drugi spotkali się w Strefie Kibica na Błoniach w Łowiczu. Kibice w napięciu oglądali mecz Polska-Kolumbia.

Do muszli koncertowej na Błonia fani futbolu przybyli dość licznie. Większość z nich ubrana była w biało-czerwone stroje. Niektórzy przenieśli ze sobą także szaliki, które radośnie unosili w górę podczas sytuacji, które dawały nadzieję na zwycięstwo polskiej reprezentacji. Na trybunach tego wieczoru nie zabrakło okrzyków i żywiołowych reakcji.

Pomimo porażki w pierwszym meczu kibice byli pełni optymizmu i sami przyznali, że właśnie dlatego tym razem zamierzają jeszcze mocniej wierzyć w powodzenie Polaków. 

 

Więcej na temat tego wydarzenia przeczytasz w kolejnym numerze „Nowego Łowiczanina”

13 komentarzy

  1. Wg.dziennika “L’Equipe” w negatywnej jedenastce 2 kolejki MS znalazl sie Honorowy Obywatel Lowicza M.Rybus.Jedynym pocieszeniem”Dumy Lowicza”jest fakt iz w tym “gronie” znalazl sie “Lewy” i…Leo Messi.W10stopniowej skali “Rybka” otrzymal dwoje!Co pan na to panie radny Cipinski?

  2. Do Tomasza:Jedz na Okecie przywitac “bohaterow”, a nie zapomnij dac im mordy!(czytaj-ucaluj ich w imieniu wszystkich lowiczan!?)

  3. Pasiacy-nic sie nie stalo,jestesmy z wami!Juz za 4 lata Polska bedzie mistrzem swiata!!!(w kabarecie!)

  4. To jest mundial, tu się oddziela mężczyzn od chłopców.

  5. Patałachy ?.

  6. Zamilcz lamusie.

  7. Tlumow na strefie tez nie widac.

  8. hahahpilkarzyki

    Lowicka gffiazdeczka rybus sie tam nei pojawil hahaha – dac mu rente jeszcze od wasatego za wklad w promocje miesciny 🙂