Zmiany godzin pracy urzędów w Głownie i Strykowie zapowiedziano na najbliższy tydzień. Większość z nich związana jest z przypadającym w początku maja tzw. długim weekendem.

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Głownie krócej dostępni będą dla interesantów już jutro, 26 kwietnia. Urząd będzie tego dnia pracował do godziny 13.30, zaś kasa czynna będzie do 13.00. Skrócone godziny pracy urzędu związane są ze wspólnym wyjazdem jego pracowników do Pragi.

– Jest to wycieczka, z której pracownicy korzystają od wielu lat i taka możliwość przypada raz w roku. Ze względu na to, że w piątek nie będziemy w stanie zapewnić pełnej obsługi interesantów, godziny pracy urzędu zostały skrócone. Odpracowane zostaną one indywidualnie – wytłumaczył nam Rafał Jaśkowski, kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Głownie.

W standardowych godzinach możliwe będzie jednak składanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Będą one przyjmowane jutro w budynku Urzędu przy ul. Dworskiej 4 (pok. 1) do godziny 16.00.

Dodajmy, że w przyszłym tygodniu – poza dniami ustawowo wolnymi od pracy, czyli 1 oraz 3 maja – Urząd Miejski w Głownie pracował będzie w normalnych porach – od godziny 8.00 do 16.00.

Nieco inaczej w trakcie nachodzącej majówki pracował będzie również Urząd Miejski w Strykowie. Pracujące w przyszłym tygodniu będą w nim tylko 2 dni: 29 i 30 kwietnia (poniedziałek i wtorek). Czwartek, 2 maja, będzie tam dniem wolnym od pracy, zaś termin odpracowania tego dnia ustalono na sobotę, 11 maja br.

1 komentarz

  1. Becherovkę kupcie!