W niedzielę (2 września) o godz. 16.00 na Nowym Rynku w Łowiczu premier Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami naszego miasta.

Fot. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Informację o przyjeździe Prezesa Kancelarii Rady Ministrów potwierdził przewodniczący powiatowych struktur PiS w Łowiczu Marcin Kosiorek. Na nasze pytanie o to, czy podczas spotkania zostanie ogłoszony kandydat z ramienia PiS na burmistrza miasta Łowicza, odpowiada: – Nie wykluczone.

Premier ma przyjechać do Łowicza prosto z konwencji PiS w stolicy.

50 komentarzy

 1. Łowiczanka.

  Nie podoba mi sie to.

 2. ciekawe ilu będzie lewaków z niebieskimi szmatami w gwiazdki ??

 3. Z jakiej partii jest p. E. Bieńkowska, dla ułatwienia podam cytat: “ch…, d… i kamieni kupa”, “Za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota” .
  Jak można głosować na złodziei i oszustow gdzie afera goni afere, nie wspomne o kamienicach, ofe itd…

  Panie Premierze, partia PIS ma moj glos! Tak dalej!

  • PO przy pisuarach to amatorzy! Dojna zmiana to prawdziwi zawodowcy w niszczeniu Polski od środka! I jeszcze potrafili wmówić niektórym, że to dla ich dobra… Szkoda andek, że nienawiść do PO tak bardzo zaślepiła ciebie i tobie podobnym na to co teraz dzieje się w kraju.

   • Chyba Panu/Pani nienawisc zaslepila oczy, jak mozna glosowac na ludzi ktorzy w bialy dzien na naszych oczach kradna, donosza na Polske i chca zrobic muzulmanskie panstwo z gejami itd….

 4. Moraw Icek

  Ciekawe czego się dzisiaj dowiemy od Krzywoustego? Może tego, że to on z tatusiem obalił komunę?

 5. Przecież Sędkowska mimochodem na Sesji, między wierszami i niechcący, że kandydatem będzie Trzoska!!!

 6. Wolski nie ma matury? To prawda?

 7. Głosujesz na Wolskiego a wybierasz Kosiorka! Taka dobra zmiana. Jutro ogłoszą Wolskiego na burmistrza, on nawet matury nie ma ? zwróćcie uwagę jak przemawia, czyta z kartki i się myli ?

 8. ,, państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje “-tak powiedział B. Sienkiewicz minister MSW za rządów Tuska nagrany u Sowy. Cały czas jesteście za po?proszę bardzo ale ja wolę pis

  • Wybierając dojną zmiane wybierasz izolacje Polski,wyjscie z UE a byc moze z NATO,zaklamanie historii,stawianie pomnikow “poległym pod Smoleńskiem”łamanie konstytucji,obsadzanie sadow politykami,ustanawianie prawa przez prokuratora stanu wojennego oraz wiele innych absurdow rodem z filmow S.Barei!

 9. Ufam, że ogłosi – w Łowiczu brak godnego kandydata w naszej partii na burmistrza.

  • Ciekawe co Łowiczowi obieca?
   Warszawie – 3 i 4 linię metra, to w Łowiczu może drugi stadion narodowy. Ludzie drugi raz nie kupią waszych obietnic

 10. Witajcie
  Psiocicie na człowieka od którego dostaliście piniondze, kto mnie dostał niech zabierze się do roboty….tylko głupi tęskni za PO(Niemcy)

  • Pieniądze to dostaje ten pan od nas podatników. A rozdaje coś co do niego nie należy. A daje tym od których chce poparcia żeby być jak najdłużej przy korycie.

   • Kto dał? Daje to się swoje . On obciążych Polaków podatkami, drożyzną i uzyskanymi piniążkami kupił poparcie ludzi “ŚLEPYCH i GŁUCHYCH”.

  • Może niech ktoś utworzy na Facebooku wydarzenie “Idę do Pani Zosi. Nie idę na spotkanie z prezydentemem”?

 11. panu juz podziekujemy

 12. Z mieszkańcami ~ dobre. Ten człowiek funkcjonuje w oparciu klakę za społeczne piniądze. Wokół niego nie ma miejsca na dialog, bo każdy który myśli inaczej niż on to wróg.

 13. O nie nie nie nie nie!

 14. Mieszkaniec

  O! I co tam, pieski burmistrzowe szczekają. Z korytem się żegnają.

 15. Super fajnie można będzie się spotkać pogadać

 16. Czyżby kolejna złośliwość działaczy PiS? W tym czasie będzie odsłonięcie Gwiozd Łowickich na Starym Rynku. Łowicz składa hołd twórcom łowickim, w tym jednemu już nie żyjącemu, ale przecież Oni nie należeli do PiS. Szkoda gadać.

 17. Ten pan zarobił miliony,gdyby był “facet w deche” pracowałby za symboliczne”BOG ZAPŁAĆ,jednym słowem-pazerność!

 18. Szanowni Państwo przecież to lichwiarz ( pracował w banku) a teraz udaje miłościwego i “rozdającego” pieniądze potrzebującym.Czyje pieniądze ? a co sam dla nas wypracował.

 19. Temu panu dziękujemy…

 20. Ja go nie zapraszałem
  dowidzenia

 21. Dojna zmiana w natarciu!

 22. Posprzątajcie Nowy Rynek bo nieczystości pływają w fontannie. Wstyd Premiera przyjmować.

 23. Chętnie przyjdę, by posłuchać Pana Premiera i okazać wsparcie dla solidarnościowej polityki rządu PiS.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.