W najbliższą niedzielę 10 czerwca o godz. 16.00 w sali barokowej w Muzeum w Łowiczu odbędzie się otwarte spotkanie dla mieszkańców z europosłem Kosmą Złotowskim.

Fot. nad. Klub radnych PiS w Łowiczu

Kosma Złotowski to polski dziennikarz, polityk i samorządowiec. W latach 1994–1995 prezydent Bydgoszczy, senator VI kadencji, poseł na Sejm III i VII kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

Tematem niedzielnego spotkania będzie „Polska w Unii Europejskiej – szanse i zagrożenia”. Klub radnych PiS w Łowiczu zaprasza do udziału w nim wszystkich zainteresowanych mieszkańców Łowicza i powiatu.

7 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Co w swojej karierze Radnego dokonał pan Wolski? Może niech już zacznie spisywać swoje dzieła…. szczególnie te ze swojego obwodu. Bo jakoś nie zauważyłem działalności pana radnego.

  Pozdrawiam

 2. Iloma autokarami zamierzacie przywieź “swoich zwolenników”?

  • Ból d#*y zbliżający się wyczuwam. To auto sprzed 89 roku smrodzi. Dobra zmiana do miasteczka naszego zbliża się i kroki coraz większe stawia, dlatego krzyk podnoszą geriatryczne potwory.

 3. Proszę zajmijcie się sprawami łowicza, a nie sprzedawajcie się dzięki czemu liczycie na poparcie partii. partia was wykorzysta i wyrzuci.

 4. Pan Wolski nawet w nowym garniturze nie wygląda na burmistrza.

 5. Zaprosta towarzysza Stacha Piotrowicza,najwinkszego patriote stanu wojennego,ktory w Sejmie krzyczol-“precz z komuna”Z chyncia bysma go posluchaly!To porzundny posel!

 6. hahahaha!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.