Już za kilka dni poznamy nazwisko nowego radnego Rady Miejskiej w Głownie. W najbliższą niedzielę, 9 lutego, odbędą się wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 1.

Głosowanie odbędzie się w Miejskim Żłobku w Głownie przy ul. Tadeusza Kościuszki w godzinach 7:00 – 21:00. Tym razem do urn pójdą mieszkańcy kilku ulic w naszym mieście: ul. Tadeusza Kościuszki, ul. ks. Piotra Ściegiennego, ul. Lekarskiej, ul. Ostrołęckiej, ul. Spacerowej, ul. Targowej (numery parzyste: od 14 do końca, numery nieparzyste: od 21 do końca), ul. Wschodniej, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Zacisze oraz ul. Stefana Żeromskiego.

O głosy wyborców powalczą tego dnia:

  • Szymon Myszyński, 46-latek zamieszkały w Głownie, zgłoszony przez KWW DLA GŁOWNA (Lista nr 1)
  • Tomasz Filipczyk, 60 l., zamieszkały w Głownie. Startuje z własnego komitetu: KWW TOMASZA FILIPCZYKA (Lista nr 2);
  • Jakub Jan Urbanik, 26l., zamieszkały w Głownie. Kandydat zgłoszony przez KWW MŁODE GŁOWNO (Lista nr 3)
  • Krzysztof Antoni Wawrzyn, 56l., zamieszkały w Głownie, startuje z własnego komitetu – KWW KRZYSZTOFA WAWRZYNA (Lista nr 4).

Przypomnijmy, że wybory uzupełniające ogłoszono w związku z rezygnacją z funkcji radnego przez Ireneusza Skurzyńskiego, obecnego wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Zgierskiego, który piastował ją zaledwie przez miesiąc. Wcześniej swój mandat złożył radny Michał Miazek w związku z powołaniem na stanowisko skarbnika województwa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.