Czy powiat stać na tylu dyrektorów? – pytali radni opozycyjni starostę Krzysztofa Figata, gdy dowiedzieli się, że w Powiatowym Zarządzie Dróg i Transportu, zatrudniającym 27 pracowników, poza dyrektorem jest obecnie dwóch wicedyrektorów.

Anna Gajek-Sarwa – dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg i Transportu w Łowiczu nie planuje zmian w strukturze organizacynej jednostki. Chce się przekonać, jak ona się sprawdzi w praktyce. Mirosława Wolska-Kobierecka

Co odpowiedział i jakie zdanie na temat tej struktury ma dyrektor powiatowej jednostki – Anna Gajek-Sarwa – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

9 komentarzy

 1. Co odpowiedział i jakie zdanie na temat tej struktury ma dyrektor powiatowej jednostki – Anna Gajek-Sarwa – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina 🙂 Łowiczanin gender… więc co odpowiedział.. Anna?

 2. Pani Aniu:Jest Pani sliczna kobieta ale do szefowania takiej instytucji Pani sie nie nadaje!Powinna Pani zostac hotessa w jakiejs mniej powaznej firmie!

 3. To co wyprawia starosta woła o pomstę do nieba, w szkołach i placówkach zabierają,a kolegom dają i u siebie coraz to nowe osoby zatrudniają.

 4. Następna niegospodarność Figata z ZSL.

 5. Najpierw niech pis wybory wygra. He he he

 6. Łowicki

  Pozwalnia wam PiS tych wicedyrektorow

 7. Brać się do roboty!!!
  Samo pozowanie do zdjęć nie wystarczy.
  To samo dotyczy tych dwóch v-ce

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.