Już w najbliższą sobotę 29 czerwca spotkamy się na 5. edycji Bzura Rock Show. Tegoroczna odsłona, podobnie jak dwie pierwsze, odbędzie się w muszli koncertowej w parku Błonie. Początek koncertów o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji imprezy. Archiwum NŁ

Poza gospodarzami imprezy, czyli zespołem Koniunktura, w tym roku zagrają także The Wall i Vataha z Płocka oraz jako gwiazda wieczoru łódzki zespół Power Of Trinity, z którego pojawieniem się organizatorzy wiążą nadzieję na przyciągnięcie szerszej publiczności. Na terenie imprezy dostępny będzie grill i ogródek piwny.

Jacek Machnikowski z Koniunktury nie wyklucza, że może to być ostatnia edycja imprezy, ze względu na niską frekwencję, jaką odnotowano szczególnie w ubiegłym roku. 

Jeśli zatem chcemy pokazać organizatorom, że warto ją kontynuować, to powinniśmy przyjść w sobotę do muszli koncertowej i skorzystać z niepowtarzalnej okazji, by posłuchać dobrej muzyki na żywo, w plenerze.

Bzura Rock Show po raz czwarty

2 komentarze

  1. Heavy metal fan

    Adam miał ksywe Egi, ale i tak miło że ktoś o tym pamięta. Znaliśmy się z dawnych lat ale to wystarczy. Pozdrawiam lowickich rockman-ów

  2. Łowicz szybko zapomina. Coroczny koncert miał upamiętniać Ediego. Nie ważne ile osób przyjdzie powinno to być. Edi by tak latwo nie zrezygnował

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.