W najbliższą sobotę 4 sierpnia o godz. 13.00 w kinie Fenix rozpocznie się druga edycja Łowicz YoYo Battle – zawodów w kręceniu yoyem, do udziału w których zachęca się nie tylko zawodników, ale i publiczność, ponieważ będzie ona oceniać jedną z konkurencji pod nazwą „battle”.

Zawody organizuje Mistrz Polski i Europy juniorów w tym sporcie Kacper Pałatyński we współpracy z Łowickim Ośrodkiem Kultury. Zgłoszenia zawodników przyjmuje on pod adresem mail kacper.palatynski@icloud.com do piątku do godz. 23.59. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz miasto, które będzie się reprezentować, a także przesłać plik z muzyką do pokazu.

Zawodnicy wystartują w dwóch kategoriach: freestyle, w której uczestnik ma 2 minuty na pokazanie swoich umiejętności na scenie oraz w kategorii „battle 1vs1”, w której dwóch wylosowanych zawodników staje naprzeciw siebie i mierzą się w pojedynku na triki. O tym, który z nich wypadł lepiej – zdecyduje publiczność!

Kacper Pałatyński powiedział nam, że do tej pory zgłoszenia nadesłało 10 zawodników, którzy przyjadą do Łowicza z różnych stron Polski. Z uwagi na okres wakacyjny nie spodziewa się ich wielu, ale jest przekonany, że będzie kilku utytułowanych zawodników, którzy zagwarantują wysoki poziom i dobrą zabawę.

2 komentarze

  1. Nastepni”wyczynowcy”Po miotajacych lotkami tera bedą krecic jajami!Jedyny plus jajcarzy to miejsce w kinie zamiast w pijalni napoju z pianką!Sami pajace w tej wiosce-Łowicz!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.