Już w najbliższy weekend (9-10 marca) rusza „Kolej na Kobiety” – cieszący się od pięciu lat powodzeniem festiwal pełen atrakcji dla kobiet.

Rozpocznie je Gala Fashion Express, w którym jako modelki wystąpią w tym roku m.in. mieszkanki Głowna i Łowicza. Gala odbędzie się w sobotę, 9 marca, o godzinie 18.00 w hali sportowo w Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie projektant Maciek Sieradzky.

W niedzielę, 10 marca placówka przy ul. Andersa 37 zamieni się w centrum mody i urody. W godzinach 12.00-19.00 odbywać się tam będą Targi Beauty Express, podczas których mieszkanki Głowna będą mogły skorzystać ze strefy beauty, a także bezpłatnych warsztatów.

Tak było 2018 roku. Fashion Expresss. Monika Darnowska (tu na wybiegu w sukience marki Fobya) została wybrana Supermodelką pokazu przez gościa specjalnego – Ewę Szabatin. W nagrodę wygrała pobyt w hotelu Kasor. Fot. Elżbieta Woldan-Romanowicz

Do wyboru są m.in. warsztaty aloesowe z możliwością skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych (godz. 13.00-17.30) czy spotkanie z dietetykiem, który nauczy panie przyrządzania koktajli wiosennych (godz. 14.00-15.00).

Również w niedzielę o godz. 5.00 w SP nr 2 rozpocznie się prezentacja młodych talentów z MOK w Głownie, zaś o 16.30 – pokaz mody z udziałem dzieci oraz grupy tanecznej związanej z Pracownią Steps.

Więcej o festiwalu przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

Komentowanie nie jest możliwe.