Do tragicznych wydarzeń doszło dzisiejszej nocy na jednym z podwórek komunalnych w Strykowie. Nie żyje 60-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że jego śmierć mogła być efektem pobicia podczas alkoholowej libacji. Policja zatrzymała podejrzanego o dokonanie tego czynu 40-latka.

fot. ljs

Trwają policyjne czynności w tej sprawie, a wszystkie informacje mają charakter mocno wstępny. Na razie wiadomo, że wczoraj, 11 lutego, w jednym z mieszkań na komunalnej posesji przy ul. Kościuszki, do którego przyszedł 60-latek, w kilkuosobowym gronie spożywany był alkohol. W pewnym momencie między 60-latkiem a 40-latkiem wywiązała się bójka. Ofiara miała być okładana pięściami i kopana nogami. Po wszystkim napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia.

fot. ljs

Ok. godz. 2 w nocy zakrwawionego 60-latka znalazł jeden z jego kolegów, który zaalarmował pogotowie. Lekarz stwierdził zgon. 40-latek podejrzewany o dokonanie uszkodzeń ciała skutkujących śmiercią został zatrzymany dziś, 12 lutego, ok. godz. 10, w swoim miejscu zamieszkania, był nietrzeźwy.

Policja zatrzymała również 67-latka i 47-latka podejrzewanych o nieudzielenie pomocy ofierze. Oni także byli nietrzeźwi. Wszyscy są mieszkańcami Strykowa. 

11 komentarzy

 1. Stryków to mieszanka etniczna różnych ludów, przeważnie dzikiego luda i luda dzikiego.

 2. Patologia

 3. Mieszkaniec Hollywoodu

  Gmina musi jeszcze wiecej osób uzależnionych od alkoholu wprowadź do mieszkan komunalnych na tym podwórku to napewno bedzie wiecej takich “Atrakcji”

 4. polak mądry po szkodzie

 5. mieszkańcy

  W tym podworku dobre cyrki się działy, tylko szkoda ze ktoś to zauważył gdy człowiek zginął 🙁

 6. Samo miejsce mówi samo za siebie Hollywood

 7. patora-ogia

 8. Patologia

 9. Nawet nie wiem, jak to skomentować…

 10. nie którzy mają nie równo pod sufitem

 11. Patologia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.