Pelikan II Łowicz rozegrał swój kolejny sparing w piątek, 28 lipca 2017 roku, na wyjeździe. Podopieczni trenera Piotra Gawlika wrócili w roli zwycięzców, pokonując drużynę z Teresina 1:3 (0:0).

Żadna z drużyn nie wyszła na prowadzenie w pierwszej odsłonie spotkania, choć lekka przewaga leżała po stronie biało-zielonych. Obydwa zespoły długo kazały czekać na zmianę wyniku. Dopiero w 58. minucie padła pierwsza bramka, a jej zdobywcą, po rzucie karnym, był zawodnik Pelikana – Maciej Balik. Gospodarze nie czekali długo na odpowiedź i już trzy minuty później doprowadzili do remisu. Kolejna ostra interwencja w wykonaniu zawodnika z Teresina zakończyła się w 68. minucie następnym rzutem karnym. Jego wykonawcą ponownie był Balik, który i tym razem “nie spudłował”, wyprowadzając biało-zielonych na prowadzenie. Przewagę tę podwyższył jeszcze Anton Hartman w 75. minucie.

Sparing:
KS Teresin – KS Pelikan II Łowicz 1:3 (0:0); br.: (61) – Maciej Balik 2 (58 karny i 68) i Anton Hartman (75).
Pelikan II: Patryk Orzeł (60 Oktawian Zimny) – Piotr Tkacz, Damian Górowski, Piotr Gawlik, Szymon Panek (70 Wiktor Wieczorek) – Krystian Mycka (60 Krystian Rutkowski), Roman Periżhok (35 Dorian Nasalski) – Patryk Nasalski (46 Kacper Jaros), Bartłomiej Tkacz (70 Patryk Nasalski), Kacper Rześny (30 Maciej Balik) – Michał Świdrowski (46 Anton Hartman).

Lato 2017:
2017.08.02 (śr), godz. 19.00: KS Bzura Chodaków (IV liga) – KS Pelikan II Łowicz
2017.08.05 (s), godz. 11.00: KS Pelikan II Łowicz – MKS Zjednoczeni Stryków (IV liga)