Nie dwa, a cztery dni będziemy bawić się w tym roku na Dniach Łowicza. Atrakcje zostały przygotowane od 21 do 24 czerwca, czyli od czwartku do niedzieli.

Tegoroczna zabawa będzie dłuższa za sprawą imprez towarzyszących. Rozpocznie ją w czwartek propozycja dla fanów motoryzacji, czyli „Classic Mustang Rally – zlot Mustangów” na Nowym Rynku.

Dzień później na stadionie OSiR 1 zostanie rozegrany Puchar Polski w parach Strongman. Sędzią zawodów będzie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (obecnie zawodnik MMA), zaś parach wystartują m.in. Konrad Karwat z Łowicza i Krzysztof Radzikowski z Głowna (znany też z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” na TTV).

Także w piątek odbędzie się maraton fitness „Taneczne Powitanie Lata” w muszli koncertowej w Parku Błonie, podczas którego zbierane będą pieniądze na zakup trójkołowego roweru poziomego dla chorującego na mózgowe porażenie dziecięce Bogusia Błaszczyka.

Tradycyjnie nie zbraknie też koncertów z udziałem gwiazd. W sobotę 23 czerwca wystąpią znany raper TEDE, Strachy na Lachy oraz Romuald Lipko z programem złotych przebojów.

Drugi dzień zabawy (niedziela, 24 czerwca) rozpocznie się od atrakcji dla dzieci, zaś w bloku koncertowym wystąpią The King’s Friends, Natalia Szroeder i cieszący się od lat niesłabnącą popularnością Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Szczegółowo o tym, co jeszcze w tych dniach będzie można robić w Łowiczu napiszemy w Nowym Łowiczaninie, który ukaże się w czwartek – 21 czerwca.

Dni Łowicza 21-24 VI
Dni Łowicza 21-24 VI

9 komentarzy

  1. mieszkaniec

    hmm super czyli znowu 4 dni pijaństwa i darcia jap pod oknami w centrum miasta. nie mogę się doczekać

  2. Sandokan nie gadaj głupot

  3. Sama 3 liga.Zaproscie prekursorow polskiego rocka:Combi,Budke Suflera,Perfect,Lady Pank Maanam itd.Ww to 1 liga polskiej muzyki!Lowicz to nie tylko 12-15letni internauci ktorzy chcieliby sluchac tylko swojej muzyki.Ostatnimi latami zapominacie o starszych mieszkancach!

  4. Genialnie!!!

  5. On osiagnal dno w kryminale w Sieradzu.A ty analfabeto- do szkoly!

  6. A no po to że On osiągnoł baardzo wiele a ty spijasz biedronkowego vipa ze stalowej puszki i tyle.

  7. Po co tu ta strong ciota?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.