Na najbliższy weekend zaplanowano w klubie Pracownie ostatnie atrakcje Alter Och!, sekcji towarzyszącej głównemu Och! Film Festiwalowi: w piątek 24 lutego set filmowy, zaś w sobotę 25 lutego pojedynek o tytuł „Łowickiego króla dowcipów”.

Projekcje w Pracowni rozpoczną się w piątek od godziny 19. Na początek widzowie obejrzą amerykański horror Sci-Fi „Noc lepusa” z 1972 roku. Opowiada on o tym, jak na rancho w Arizonie napada plaga zmutowanych królików. Na pomoc mieszkańcom przybywa zoolog Roy Bennett. Organizatorzy zabawili się w lektorów i przygotowali własny dubbing – niespodziankę do tego filmu.

Kolejnym filmem będzie również horror produkcji amerykańskiej „Pokarm bogów” z 1976 roku. To przerażająco-śmieszna historia o tym, jak podczas wyprawy na kanadyjską wyspę grupa przyjaciół odkrywa, że przedstawiciele lokalnej fauny (świata zwierząt) ulegli znacznemu wyolbrzymieniu.

W sobotę natomiast organizatorzy Alter Och! zapraszają do Pracowni na Łowicką Scenę Dowcipową. Śmiałkowie, chętni by się na niej pojawić, powalczą o tytuł „Łowickiego króla dowcipów”. Rywalizacja będzie polegała na opowiedzeniu przed publicznością dowolnego dowcipu.

Jak udało nam się dowiedzieć, zaproszenie do zabawy przyjął m.in. m.in. Michał Trzoska, przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu. Organizatorzy wciąż poszukują chętnych do zabawy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.