W środę, 30 października, radny Waldemar Wojciechowski został wybrany nowym przewodniczącym Klubu Radnych PiS w Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Wakat na tym stanowisku powstał, gdy dotychczas będący przewodniczącym Klubu Radnych PiS Piotr Adamczyk został mianowany wicemarszałkiem i zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Jako swojego następcę rekomendował Waldemara Wojciechowskiego, który uzyskał jednogłośne poparcie koleżanek i kolegów z klubu.

Przypomnijmy, że po wyborach parlamentarnych nastąpiły w Sejmiku niewielkie roszady. Mandat złożyło troje radnych, którzy zostali wybrani na posłów, zaś na ich miejsce wejdą nowe osoby. Po ich zaprzysiężeniu układ sił w Sejmiku będzie się prezentował następująco: 17 mandatów PiS, zaś Koalicja Obywatelska i PSL mają o jeden mandat mniej. – Piłka jest po naszej stronie – komentuje Waldemar Wojciechowski.

33 komentarze

 1. Nie rozumiem. Zdobywają 44% poparcia i mówią, że mają poparcie społeczeństwa. Mnie uczyli, że powyżej 50% to ma się większość

 2. Przynajmniej nie wprowadzają ustaw pod siebie żeby doić kasę legalnie jak z akcyz czy prywatyzacji a mimo pojedyńczych afer starcza i dla społeczeństwa.Tacy jak ty mają pretensje że są kolejki w sklepach,tłoczno w Gdańsku,bo ludzie mają pieniądze i stać ich na urlopy,zawiść i zgryzota że innym się polepszyło wykończy skorumpowanych antypisowców.

 3. Oj Anonimie ty dalej swoje teraz próbujesz odwrócić kota ogonem,przeczytaj co wcześniej pisałeś a jak masz problem to ci zacytuje twoje słowa/co docenia większość społeczeństwa i dała temu wyraz w wyborach/ to ci odpisałem,że jednak ta większość głosowała przeciwko PIS ale ta twoja formacja polityczna tak ma jak przegrali głosowanie w unii 27-1 do komentowali,że wygrali tak i ty się zachowujesz,natomiast ja w żadnym z komentarzy nie negowałem że PIS jako partia zdobyła najwięcej głosów a,że większość społeczeństwa jest przeciwna PISowi to jest fakt niezaprzeczalny i tylko ty lub tobie podobni tego nie widzą i próbują zakłamać rzeczywistość.Polska kwitnie również w afery o których pisze tu Zainteresowany i są to afery PIS

 4. Zainteresowany fanatyzm to w TVN.Olejnik przykładem a o niczym co niewygodne się nie dowiesz.Dzięki TVP chociaż mecze i wszystko co ważne w sporcie mogę obejrzeć,tamten rząd nie miał na to pieniędzy.

 5. Zawiść-to cecha przeciwników PiS-u.Poza złodziejami i ubekami zdrajcami nikomu się nie pogorszyło,ale boli,że i inni mają lepiej,że znikła bieda.A za poprzednich rządów tyle jej było.

 6. Antoni,ty bawisz się w liczenie,a nie umiesz policzyć,która partia zdobyła najwięcej głosów?Pewnie z tym u ciebie jak z ortografią,bo rażące błędy.Żal tym,co żyli z przekrętów,lewych akcyz,bo im się ucięło.No i ubekom,zaczną ścierwa żyć jak inni,dotychczas w nagrodę dostawali krociowe emerytury.A Polska kwitnie.Właśnie wróciłem z zagranicy,gdzie nas i nasz rząd podziwiają.

 7. no własnie te afery już niedługo wyjdą na jaw i co to wtedy będzie?

 8. a co zrobi Walduś jak jego afery wypłyną ?????

 9. Nadal Anonimie z twoją matematyką klapa,podliczmy z wszystkich uprawnionych,głosowało 18,5 mln.a PIS miał 8 mln. a więc około 43 % ze 100% którzy poszli do urn,to gdzie jest ta twoja większość,jeszcze raz korki z matematyki i okulary aby poprawić wzrok

 10. PO-PSL to miała głowę do interesów,żeby porozkradać kamienice,ba,wręcz całe dzielnice w miastach i to za zgodą Sądów i kierownictwa partii,zagarnąć zakłady,banki,nikt im nie dorówna.A ludzie klepali biedę,bo pieniędzy ponoć nie było na nic

 11. Ty bierz korki i z matematyki i z ortografii,procentowo wygrał PiS,a ci co nie brali udziału w wyborach to chyba świadomie i z obydwu stron

 12. Anonimie wydaje mi się,że powinieneś brać korki z matematyki bo słabiutko liczysz,piszesz,że większość głosowała za PIS a prosta matematyka wygląda tak 30mln. uprawnionych do głosowania, 8 mln.głosowało za PIS to jak by nie patrzył nie widać tej twojej większości.Następna sprawa to złodzieje dobrze wiesz,że są po jednej jak i drugiej stronie tylko ,że widać u ciebie coś ze wzrokiem nie tak i nie dostrzegasz złodzieji w swojej formacji politycznej.Na koniec najważniejsze ,każesz wynosić się z Polski tym co się nie podoba wybór większości to proponuję zajrzeć na stronę PKW i tam jest podliczone,że jednak większość polaków /około 2,4 mln./ w ostatnich wyborach była przeciwna PISowi

 13. W PiS-ie sami tacy -ładni inaczej- wiec nie ma co się spalać

 14. Ci co okradali Polskę bardzo chcą to robić dalej i nie mogą pogodzić się z tym,że nasz kraj rozkwita(dzięki PiS),co docenia większość społeczeństwa i dała temu wyraz w wyborach.Złodziejom się ucięło i już nie wiedzą,co wymyślać.Trochę rozumu,mniej pazerności,zamiast wymyślać tym,co naprawdę robią coś dla Polski,a jak się nie podoba wybór większości społeczeństwa to von za Szwabem co rozkradł ze swoją świtą pół Polski i chce to robić dalej

  • Zainteresowany

   Afery KNF, apanaże asystentek Glapińskiego, afera GetBack, trwonienie pieniędzy na Polską Fundację Narodową, nagrody dla ministrów premier Szydło, niejasne kwestie z działkami Morawieckiego, afera z majątkiem szefa NIK Banasia… Można by jeszcze wymieniać. Obecna ekipa nie jest wzorem uczciwości.

   Rozkwit kraju? Chyba dla fanatyków TVP Info. 🙂

  • Zainteresowany

   Tobie podobni nie będą mnie wyganiać z kraju, w którym się urodziłem, pracuję i wychowuję dzieci.

 15. Na Żoliborzu, w małym domeczku
  pomiędzy ludźmi – ot po sąsiedzku,
  sam, bez teściowej, dzieci i żony,
  mieszkał staruszek pewien zmarszczony.
  Jako ,że kotów hodował parkę
  pokrytą sierścią miał marynarkę.
  Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
  co dopełniały obraz ponury.
  Cicho się jakoś po świecie plątał,
  ni prawa jazdy, ni w banku konta…
  Z rodziny został sam, z siostrzenicą
  co wielokrotną była dziewicą.
  Miał ten staruszek do władzy parcie
  i o tę władzę walczył zażarcie.
  Wreszcie na przekór całemu światu
  zbudował sobie partię frustratów,
  która na skutek losu przekory
  w końcu wygrała w Polsce wybory
  i bez wątpienia za ich przyczyną
  okropnie nam się dziadek “rozwinął”.
  Realizując swój pomysł śmiały
  podporządkował sobie Kraj cały.
  Rozdawał “stołki” i kasę dzielił
  tłumacząc reszcie obywateli,
  że choć jest kiepsko i gorzej będzie
  to on ich dobro wciąż ma na względzie,
  nie czerpiąc z tego korzyści żadnych –
  sam skromny, biedny i nieporadny.
  Aż nagle szarym styczniowym świtem
  w świat poszły wieści niesamowite,
  że to nie tylko dom i dwa koty
  lecz jeszcze kilka miliardów złotych ….
  tak pomalutku do grosza grosik…
  biedny dziadunio Polsce “zakosił”.
  WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM
  NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE
  I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ
  WCIĄŻ PAMIĘTAJMY – POZORY MYLĄ.
  Niechaj wspomaga nam pamięć wiotką
  mezalians jeża z ryżową szczotką,
  który dowodem jest doskonałym
  ŻE GRĄ POZORÓW JEST TEN ŚWIAT CAŁY ?

  • Kubuś Puchatek

   Cóż za platformerski poetycki talent na Ziemi Łowickiej się narodził??? Czy tylko skrzętnie przepisane od innego talenciaka?

 16. Kocierzewiok

  Bronią go pisiory ale jak zmieni barwy to dopiero będą go komentować. A może telewizor przez okno wyrzuci..

 17. Mnie cieszy Pana Waldemara awans. Skrzywdzili Go w szkole podstawowej bo nie zdał, ale w wieku dojrzałym wziął się w garść i wyszedł na ludzi !

 18. Hycel ze Stepowa

  Chłopie,gdzieś ty wdepneł!

 19. Jego hobby to łowce. Cały Waldemar nie cytaty i nie pisaty ale z PiS

 20. Pan Tusk to chyba też po saksach w Szwecji się douczał,jak się wziął za politykę,a Wałęsie tytuły rozumu nie dodały.Brawo p.W.zostań sobą,nie zwracaj uwagi na zionących nienawiścią aferzystów,którym wysychają źródła.

 21. Przynajmniej nie kupuje tytułu magistra jak niektóre głąby co robią go w 3mies.za kasę.

 22. A czy czytelnicy, a przede wszystkim cała społeczność, wiedzą, że te idiotyczne komentarze pisze jedna i ta sama osoba? Ból dupy niestety jest nieuleczalny :(((((

 23. A czy koledzy Waldka wiedza że nowy przewodniczący ma duże braki w wykształceniu? i czy teraz będzie pobierał nauki czytania i pisania ?

 24. Kolego Waldku trzeba jeszcze umieć grać w tą piłkę

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.