Bezpłatne badania markerów nowotworowych przygotował z okazji przypadających dziś (14 lutego) Walentynek dla swoich mieszkańców powiat zgierski.

– Współpracując z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Zgierzu wykupiliśmy dla mieszkańców naszego powiatu pakiet stu badań, w ramach promocji zdrowia. Jestem przekonany, że dzięki tej akcji wielu z was zda sobie sprawę, że warto dbać o siebie, po to by jak najdłużej cieszyć się chwilami spędzonymi z najbliższymi – mówi starosta zgierski Bogdan Jarota.

Jak wziąć udział w akcji?

Wystarczy być mieszkańcem powiatu zgierskiego i umówić się na badania. Zgłoszenia będą przyjmowane od najbliższego poniedziałku (17 lutego), od godz. 8:00 pod numerem telefonu: 728-496-461. Akcja obejmuje bezpłatne badania markerów nowotworowych: raka jajnika, gruczołu krokowego oraz żołądka i trzustki.

Krew do badań będzie można oddać w Punkcie Pobrań dla Pacjentów komercyjnych mieszczącym się Przychodni Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w Zgierzu w godzinach od 9.00-12.00.

2 komentarze

  1. Wiemy ze trzeba diagnozować ….ale to chyba jest gafa przynajmniej bo dowiedzieć sie w walentynki ze ma sie raka jest raczej tym bardziej przykro 🙄

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.