Na terenie Łowickiego Ośrodka Kultury, od strony ul. Starorzecze, wczoraj 8 czerwca i dziś w niedzielę, 9 czerwca, rozbrzmiewała muzyka, której wysłuchała pełna widownia.

Łowicki Ośrodek Kultury zorganizował dwa koncerty, cieszyły się one dużą popularnością wśród widowni. W sobotę wystąpił Maleo Reggae Rockers i Żabson, których słuchało 460 osób, zaś w niedzielę Lao Che wysłuchało 510 osób.

Nowością było wykorzystanie na koncerty niezagospodarowanego terenu po drugiej stronie budynku, w którym mieści się sala kina Fenix.

Oba koncerty zostały zorganizowane z okazji 30. rocznicy wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku w Polsce.

6 komentarzy

  1. “Oba koncerty zostały zorganizowane z okazji 30. rocznicy wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku w Polsce” – chyba ktoś tu nie zna dobrze historii (wolne wybory to były tylko do Senatu)

  2. Małe zainteresowanie tego typu zespołami, na muszli to by to wyglądało smutno , ale fakt faktem nie jest dobrze grać komuś pod oknem zwłaszcza jak ktoś akurat takiej muzyki nie lubi…… faktycznie gość na saksofonie wymiata

    • kiedyś to były koncerty i pełny Stary Rynek , kiedy grał Perfect czy T.Love, teraz tak duży obszar jest w stanie zapewnić chyba tylko Disco Polo albo coś MEGA za co najlepiej gdyby zapłacił UM 🙂

  3. Wszystko fajnie ale granie ludziom pod oknami to już nie. Czy nie można było zrobić tego na muszli?

  4. Lao che zajeb… koncert – gość na saksofonie (Karol) mistrzem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.