Jutro, tj. 27 listopada w łowickich szkołach i przedszkolach, a także w Urzędzie Miejskim w Łowiczu będzie można nabyć kupony uprawniające do odbioru paczki podczas Choinki Miejskiej.

Świąteczna zabawa odbędzie się w sobotę 8 grudnia w godz. od 16 do 19 na Starym Rynku.

W tym roku przygotowanych zostało aż 4.000 paczek dla dzieci, które podczas imprezy będą rozdawane przez Mikołajów. Do ich odbioru uprawnieni są wszyscy, którzy okażą kupony, które od jutra można nabyć w cenie 7 zł w łowickich szkołach, przedszkolach i w ratuszu.

Podobnie, jak w latach poprzednich, każdy z kuponów weźmie dodatkowo udział w losowaniu nagród ufundowanych przez sponsorów.

Wśród atrakcji na scenie zaplanowano m.in. o godz. 16.30 wystawienie bajki dla dzieci pt. „Czas zimy”, a ok. godz. 17.30 występ zespołu discopolowego „Dejw”.

Świąteczne choinki staną w tym roku na obu łowickich rynkach. Ta na Starym Rynku zostanie oficjalnie rozświetlona podczas grudniowej zabawy dla dzieci.

Grzegorz Turski z miejskiego biura kultury powiedział nam, że w tym roku impreza odbędzie się na Starym, a nie na Nowym Rynku, na prośbę części mieszkańców. Z założenia, ma ona odbywać się na każdym z tych rynków wymiennie.

Choinka Miejska w Łowiczu [galeria zdjęć]

8 komentarzy

 1. Mamy tylu producentów żywności, mleczarnia, maspex która produkuje znane marki a nikt do tych paczek z tych firm nie dokłada. Maspex powinien współfinansować tą imprezę aby były fajne paczki, dekoracje, atrakcje nikt tej imprezy nie chce wspierać co roku to gorzej…

 2. Zimno na dworze, wskazane byłyby też pierożki i barszczyk dla zziębniętych rodziców. Pan Burmistrz i jego “gąski “mają juz takie doswiadczenie w mieszaniu chochelką że nakarmią i ogrzeją pelikani lud. Dobre zwyczaje i należy kontynuować.

  • już po wyborach emerytura zapewniona
   impreza to będzie ale w nieborowie.
   zresztą ona tam jest co tydzień
   a w poniedziałek na kacyku do roboty.
   i tak już 12 lat.
   Pozdrowienia dla ciemnego ludu.

 3. Gówno za 5 złotych

 4. Małgorzata

  A księżoki jak zwykle narzekają. Przypominam – impreza nie jest obowiązkowa!
  Pozdrawiam świątecznie uśmiechniętych!

 5. A w paczkach smieciowe slodycze. ktorych dzieci nie powinny jesc

 6. Znowu będzie to samo, nuda, dekoracje bez zmian moje dziecko już odmówiło uczestnictwa w tamtym roku argumentując ale znów będzie to samo… no i ta seksistowska zabawa disco polo idealnie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.