Zawody wędkarskie zorganizowane na zbiorniku w Joachimowie Mogiłach rozpoczęły tegoroczne Dni Bolimowa. Wędkarze spotkali się ok. godz. 6 rano i po 3 godzinach złowili kilkanaście ryb. Pomimo nienajlepszych warunków atmosferycznych i chłodnego poranka do towarzyskich zawodów przystąpiło 20 wędkarzy, w tym 4 juniorów w wieku do 16 lat. Od nich nie wymagano posiadania kart wędkarskich.

 

W klasyfikacji seniorów największą ilość ryb – o łącznej wadze ponad 5,1 kg złowił Tomasz Walczewski z koła wędkarskiego w Skierniewicach, drugie miejsce zajął Wiesław Frąchowicz z koła w Lipcach Reymontowskich (2,26 kg ryb), trzecie – Robert Mechocki z koła wędkarskiego w Bolimowie (2,15 kg ryb).

 

Wśród juniorów pierwsze 3 miejsca zajęli mieszkańcy gminy Bolimów: Miłosz Rybakowski (1,30 kg ryb), Paweł Osieki (0,64 kg) i Jan Osieki (0,34 kg).

 

Tego samego dnia o godz. 16., na boisku przy szkole podstawowej w Bolimowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. O godz. 20. zaplanowano koncert zespołu Dafter z Bolimowa, a po nim dyskotekę, do godz. 2. w nocy.

((mak) | reporter@lowiczanin.info)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.