Na terenie SEGRO Logistics Park Stryków zakończyła się budowa nowego obiektu dla firmy Komfort. Jak poinformowała dziś, 8 sierpnia, firma Segro, nowa hala o pow. 15,5 tys. mkw, powstała w zaledwie 3 i pół miesiąca.

fot. Segro

Komfort to jeden z pierwszych klientów SEGRO w Strykowie, który do tej pory wynajmował w istniejącym magazynie powierzchnię 11 700 m kw . Ze względu na rozwój i poszerzenie asortymentu firma potrzebowała więcej o ponad 30% powierzchni. Jak informuje deweloper, halę wybudowano w błyskawicznym tempie dzięki zastosowaniu w pełni prefabrykowanej konstrukcji od jej fundamentów, przez słupy i dźwigary dachowe, aż po w pełni prefabrykowane zewnętrzne biuro.

W związku z rozbudową magazynu Komfort planuje zwiększyć zatrudnienie pracowników zarówno do obsługi dotychczasowego asortymentu, jak również do nowo wprowadzanych kategorii produktów – łazienek, kuchni czy szaf.

Szerzej o innowacjach, jakie zastosowano przy okazji urządzania nowych powierzchni dla Komfortu w podstrykowskim parku logistycznym, w kolejnym gazetowym wydaniu WG.

7 komentarzy

  1. Prawda jest taka że warunki pracy dla Polaków we własnym kraju są tragiczne tyle w temacie

  2. ŁUKASZ MASZ RACJE POLACY TEŻ MAJĄ TAM PRACE ZNAM OSOBY KTÓRE PRACUJĄ W TYM MAGAZYNIE A ŁOWICZ 24 NIECH UWARZA NA SŁOWNICTWO BO PEWNIE TRAFIŁEM W SETNO LEPSZA JEST PRODUKCJA DZIECI BO SZYBKO I PRZYJEMNIE WOLĄ ŻYĆ Z 5OO+ NIŻ SIE WZIĄŚĆ DO ROBOTY A SĄ ZAKŁADY PRACY GDZIE NIE MA ANI JEDNEGO UKRAINCA TAK JAK NOVARTIS CZYLI DAWNIEJ LEK CZY RABEN TO ŻE KTOŚ PISZE ŻE ROBOTA DLA UKRAIŃCÓW TO JEST TYLKO NIENAWIEŚĆ NA LTE NARODOŚCIOWYM

  3. bo Polacy wolą 500+

  4. Więcej pracy dla Ukraińców. Hurra!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.