Udało nam się nieoficjalnie, ale z pewnego źródła, otrzymać informację o tym, czy mężczyzna, który w środę 11 marca trafił do jednego z łódzkich szpitali z przychodni w Bełchowie był faktycznie chory na koronawirusa.

foto zastępcze – www.freepik.com

Przypomnijmy, że w środę rano do przychodni lekarskiej w Bełchowie zgłosił się mężczyzna z oznakami przeziębienia, wcześniej miał kontakt z synem, który przyjechał do Polski z Belgii.

Dziś 12 marca, około godz. 19. uzyskaliśmy informację, że badania wykonane w czasie obserwacji w jednym ze szpitali w Łodzi nie wykazały aby był on chory na koronawirusa. Uzyskaliśmy też zapewnienie z dobrze poinformowanego źródła, że obecnie na terenie Łowicza, jak i powiatu łowickiego nie ma wykrytych przypadków wirusa z Chin.

 

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa trafił do szpitala w Łodzi

4 komentarze

  1. Nawijka zamiast konkretów ot taka troska o ludzi

  2. Tak czy inaczej to naprawdę wkurzające 🙂

  3. czytelnik

    Wkurza mnie ogólnie moda w ostatnim czasie ma formułowanie tytułów artykułów w taki sposób aby czytelnik musiał je otworzyć aby wiedzieć o co chodzi. Tu jest sprawa strategiczna i już sam tytuł powinien odpowiednio brzmieć a nie żeby była niepewność do ostatniej chwili. Np. Pacjent z Bełchowa nie ma koronawirusa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.