Konkurs Języka Angielskiego Fox

Z Nowy Łowiczanin

(Różnice między wersjami)
(Utworzył nową stronę „Po raz pierwszy został zorganizowany w 2001 roku przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej i Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe KAGA…”)
m (Zabezpieczył Konkurs Języka Angielskiego Fox ([edit=autoconfirmed] (na zawsze) [move=autoconfirmed] (na zawsze)))
 
(Nie pokazano 2 wersji pomiędzy niniejszymi.)
Linia 1: Linia 1:
-
Po raz pierwszy został zorganizowany w 2001 roku przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej i Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe KAGANEK z siedzibą w Bielsku-Białej. Od 2002 roku patronat nad konkursem sprawuje Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie konkurs jest organizowany na terenie całego kraju i w szkołach z polskim językiem nauczania w Czechach. W roku szkolnym 2009/2010 konurs FOX obchodził swoje 10-lecie.
+
[[Kategoria:Edukacja]]
 +
Po raz pierwszy został zorganizowany w 2001 roku przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej i Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe KAGANEK z siedzibą w Bielsku-Białej. Od 2002 roku patronat nad konkursem sprawuje Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie konkurs jest organizowany na terenie całego kraju i w szkołach z polskim językiem nauczania w Czechach. W roku szkolnym 2009/2010 konkurs FOX obchodził swoje 10-lecie. W rejonie Łowicza za konkurs jest odpowiedzialne [[Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy Wektor]].

Aktualna wersja na dzień 13:41, 15 kwi 2011

Po raz pierwszy został zorganizowany w 2001 roku przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej i Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe KAGANEK z siedzibą w Bielsku-Białej. Od 2002 roku patronat nad konkursem sprawuje Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie konkurs jest organizowany na terenie całego kraju i w szkołach z polskim językiem nauczania w Czechach. W roku szkolnym 2009/2010 konkurs FOX obchodził swoje 10-lecie. W rejonie Łowicza za konkurs jest odpowiedzialne Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy Wektor.

Osobiste