We wtorek 17 marca 2020 r. o godz. 17.00 Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza internautów na wirtualną promocję najnowszego wydania „Przechadzki po Łowiczu” Romualda Oczykowskiego, którego 175. rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku.

Osoby posiadające konto na Facebooku mogą odnaleźć wydarzenie pod nazwą: Internetowa promocja wydania „Przechadzki po Łowiczu”.

Publikacja przygotowana została w postaci plików: AZW3, EPUB, MOBI i PDF, dedykowanych dla różnego rodzaju czytników. Będzie je można pobrać już wkrótce na stronie internetowej Łowickiego Ośrodka Kultury: www.lok.art.pl

Groźba koronawirusa sprawiła, że nieodpłatny e-book przygotowany dodatkowo przy okazji wydania papierowego książki, pozwoli na nieograniczony dostęp do tej publikacji w wersji elektronicznej. Na dostęp do wydania klasycznego trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

– Do lektury zapraszamy szczególnie młodszych czytelników, którzy w ciągu najbliższych dwóch tygodni naprawdę nie mają nic lepszego do roboty – mówi Jacek Rutkowski. – Zapewniamy, że literacki spacer ulicami dawnego Łowicza nie zaszkodzi zdrowiu, a z pewnością przyczyni się do lepszego poznania lokalnej historii.

Dodaje, że warto podejść do „Przechadzki po Łowiczu” jak do lektury obowiązkowej, a zdobyta wiedza niebawem się przyda młodym uczestnikom konkursu, którego tematem będzie wspomniana książka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.