Służby ratownicze musiały ewakuować 65 osób, pracowników i klientów stacji paliw przy ul. Kątnej w Łodzi, po tym jak mieszkanka Głowna wjechała samochodem w dystrybutor gazu powodując jego rozszczelnienie. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lutego około godz. 8.00. 25-letnia mieszkanka Głowna, uderzyła w dystrybutor cofając na stacji paliw osobowym oplem. Urządzenie uległo rozszczelnieniu i zaczął wydobywać się z niego gaz. 

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce i odcięli dopływ gazu do dystrybutora.

Łódzcy policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności zdarzenia. Kobieta może odpowiadać za nieumyślne spowodowanie zagrożenia katastrofą, za co może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Info: KMP w Łodzi

14 komentarzy

 1. Spalcie ką na stosie za to , taka katastrofa

 2. Trochę dziwne, że ten artykuł się tutaj znalazł. Dotyczy Łodzi więc jedyną przyczyną publikacji jest to, że sprawczyni pochodzi z Głowna. Czy teraz każda historia w której uczestniczy mieszkaniec Głowna będzie tutaj publikowana? Nawet jeśli to będzie np. handel dopalaczami w Trójmieście? Tabloidyzujecie.

 3. Tak zamknijcie ją na 5 lat. Chory kraj, chore prawo!!

 4. Gdzie jest ode “Glowo” ?

 5. chore – dystrybutor powinien być tak zabezpieczony żeby nie dało się na niego w prosty sposób najechać – OC powinno pokryć szkody i tyle

  • A może wystarczy uważać? Przecież prawa jazdy nie kupuje się na bazarze, skoro pani nie umie jeździć to niech oklei sobie auto poduszkami z kaczego pierza. Wszystkie dystrybutory mają być ogrodzone? A co następne? Bo wjechać można we wszystko.

   • Nie mądrzyj sie bo sam pewnie też kiedyś popełnisz błąd. …a to po co bariery rozdzielajace pasy na autostradzie? skoro wszyscy wiedza ze tam nie wolno przejeżdzać trzeba było tylko narysować linie

    • Moje prawo jazdy jest już dawno pełnoletnie, starsze od tej kierującej i nie zakładaj, że popełnię błąd bo po prostu uważam na drodze i tyle. Jeśli ta pani nie zasłabła to nie widzę absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla takiego najechania na dystrybutor. To nie skrzynka pocztowa, raczej widać go z daleka. Należy się cieszyć, że skończyło się tylko ewakuacją.

    • Geniusz.

  • Na kobietę za kierownicą tylko modlitwa;-P