Komendanta Powiatowa Policji w Łowiczu niebawem będzie miała nowego komendanta. Kierujący nią od 13 kwietnia 2017 roku mł. insp. Grzegorz Radzikowski 5 czerwca przechodzi na emeryturę.

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu podinspektor Grzegorz Radzikowski. fot. KPP w Łowiczu

Informację tę potwierdza rzecznik prasowa KWP w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka. Grzegorz Radzikowski w policji służył przez 30 lat. Przed przyjściem do Łowicza pełnił funkcję naczelnika wydziału Prewencji KPP w Sochaczewie.

Zgodnie z przyjętą we wszystkich jednostkach policji procedurą, w momencie przejścia komendanta na emeryturę jego obowiązki z automatu przejmie zastępca mł. insp. Piotr Szustowski, później zostanie powołany nowy komendant. tm

3 komentarze

 1. Wałmięsa

  Jaki wpływ na “przemeblowanie” w łowickiej policji miała emisja w TV programu o “naszej policji”? Wygląda to tak jak 40 lat temu,…”ze względu na zły stan zdrowia towarzysz (wpisz……… stanowisko) zrezygnował z zajmowanej funkcji i przechodzi na zasłużony odpoczynek.

 2. Za co dzisiaj w nocy został spałowany przez policjantów Mirek z Dzierzgówka?
  Za to że spał na odchodne komendanta?
  To nie będzie żadna strata dla Łowicza, a zdecydowanie wielka korzyść.
  A naczelnik Boczek i tak rządzi.

  • Mały Niemiec czyli: NIEM....K

   Janusz ja Cię proszę nie przestawaj brać lekarstw przepisanych na głowę, bo twoje wpisy ryją moją delikatną psychikę. Może częściej rozmawiaj z lustrem, kwiatkami i biedronkami, a rzadziej siadaj ptzy komputerze. Powiedz nam szczerze, czy ty masz zdiagnozowaną przez lekarza psychiatrę jakąś chorobę albo zaburzenia psychiczne? Nie wstydź się, zrozumiemy to! Może łatwiej będzie nam czytać ten twój bełkot

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.