Kandydat na burmistrza Łowicza Wojciech Gędek zaprezentował dzisiaj, 7 lipca, cele, jakie ma zamiar realizować, jeżeli zostanie wybrany. Odwoływał się przy tym do wiary w Boga i do ideałów “Solidarności”.

Wcześniej, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, kandydat partii Wolni i Solidarni wraz z grupą współpracowników i sympatyków zmówili modlitwę przy pomniku św. Jana Pawła II w Łowiczu.

Wojciech Gędek zapowiedział m.in., że jeżeli zostanie wybrany na burmistrza, to jego pierwszą decyzją będzie realizacja uchwały z 2007 roku, czyli przekazanie diecezji łowickiej działki przy ul. Miodowej na rzecz budowy kościoła.

Zadeklarował, że z każdej miesięcznej pensji burmistrza oddawałby na ten cel 1.000 zł.

Opowiada się też za uruchomieniem sprzedaży mieszkań komunalnych, likwidację ZUM, budowę pomnika Armii Krajowej przy baszcie Klickiego, ustalenie lokalnych dni świątecznych i zasad ich świętowania, a także zmiany w statucie miasta, regulaminie nadawania honorowego obywatelstwa czy sposobie zatrudniania urzędników.

21 komentarzy

 1. Stawr0gin

  Jaki “przyszłościowy” program, zwłaszcza dla os. Górki.

 2. Kropke(ponizej)wraz z p.Gedkiem i jego zwolennikami zapraszam do swojego gabinetu mam wolne terminy!

 3. Japy porozwierane, że hej. Bohatejros znad klawiatury, żałosne hejtery.

 4. Nastepnym razem jak p.Gedek zgromadzi te “tlumy” przed pomnikiem JP2 niech tam przyjedzie ekipa medykow aby zbadac tych ludzi.To osoby za ktore trzeba sie modlic…

 5. A to zdjecie z wczoraj. Buahahaha 10 osób na krzyż z megafonem. Banda idiotow odwolujacych sie do wiary. Jak ktos sie ujemmmm urodzil kanakiem nie umrze oszlomy.

 6. Normalnie psychopata !!! Jeszcze działkę będzie oddawał idiota

 7. Pan Julian pewnie wierzy w sukces p.Gedka i jako kolezka z klubu GP liczy iz bedzie zastepca “wirtualnego burmistrza”!!!

 8. Czasem trzeba pomyśleć i się zastanowić się i popatrzeć teraz na siebie trochę mamy demokrację
  Każdy chce czegoś innego jedni burdelu drudzy kościoła tylko po co wyśmiewać się nawet gdy kogoś się nie lubi można porozmawiac

 9. Chory człowiek, smutne, ale jednocześnie tak śmieszne !!!

 10. Jak już to widze go jako Kościelnego na swojej parafii.

 11. Łukasz

  Pan Gendek bierze przykład od najlepszych…
  Pan PREZES Kaczyński dzięki współpracy z czarną mafią wygrał wybory ???

 12. Nie będę na Pana głosował. Czy liczba głosów będzie wyższa od liczby uczestników tego spotkania? Szczerze wątpię.

 13. Już Pan Wygrał Wybory ????

 14. A ja to odczytuje tak. skoro Pan Kaliński może to ja też..wiele się od siebie nie różnimy. To tylko dowód na to, na kogo żeśmy zgłosowali w przeszłości.

 15. Panie Gedek:gdzie pana szefostwo:Sakiewicz i Morawiecki(Kornel)?Czyzby sie wstydzili pokazac w tym “tlumie” celebrytow?

 16. NieDlaCiebie

  Może każdy niech weźmie megafon i powie Panu ww. w tytule że SIĘ NIE NADAJE !

 17. Zwolennikow p.Gedek ma co niemiara.A tak na powaznie:ten pan nawet nie zdaje sobie sprawy jak jest poteznie chory!Wymaga lekarza specjalnej troski!Pewnie tej choroby nie da sie wyleczyc,nawet nie pomoga egzorcyzmy,ktore p.Wojtek kiedys odprawial!Za tego pana zdrowie trzeba zamowic msze najlepiej jak ja odprawi(za odpowiednia oplata)pan wikariusz Wronka!

 18. mieszkaniec

  Zajebiście. Do Tworek.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.