Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu ma nowego wiceprezesa ds. handlu i marketingu. Został nim Wojciech Jezierski, który funkcję tę pełnił już w przeszłości.


W ostatnich latach pracował w innych firmach. Na stanowisku wiceprezesa zastąpił odwołaną 31 stycznia Małgorzatę Wysocką. Kandydaturę Jezierskiego zaproponowała radzie nadzorczej 30 marca nowa prezes Karolina Strzelecka. Rada była jej przychylna większością głosów (przy jednym wstrzymującym się i dwóch przeciw).

 
– Pamiętam tego człowieka, bardzo dobrze sprawdzał się jako wiceprezes do spraw handlu, był operatywny i osiągał dobre wyniki – mówił nam Marian Miziołek, przewodniczący rady nadzorczej OSM. – Pamiętam, że jego odwołanie było dość dużym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że ten wybór oznacza powrót do tego, co się sprawdzało.

15 komentarzy

 1. I kobieta Jezierskiego też wróciła. Gdzie tak jest, że pod Prezesa podlega żona? Jak on żonę będzie oceniał. Ciekawe co na to Rada?

  • W OSM Łowicz tak jest pod głównego prezesa podlega mąż pod zastępcę żona, jeszcze na miejsce Klimczyńskiej trzeba Chociłowską i jej mąż pewnie też powróci. I wtedy OSM Łowicz zapisze się w księdze rekordów Gunessa. Dobre i to bo na razie żadnych innych rekordów nie widać.

 2. Dostawca z B.

  Jak czytałem tą gazetę to nóż mi się otwiera co tam jest wypisywane. Przecież my rolnicy najwyższą cenę mieliśmy w 2013 roku, pamiętam, bo przejmowałem wtedy gospodarstwo, a z tego co czytałem to ten Pan Handlem wtedy nie rządził. Jak może być ktoś przewodniczącym Rady i nie wiedzieć podstawowych rzeczy, bo cena jest dla nas rolników podstawową rzeczą. Takie informacje nie są Radzie przedstawiane? A Rada też o nie nie pyta? Mam nadzieję, że to tymczasowy przewodniczący.

  • pracownik

   Może czas już odpuścić i zachować resztki honoru, proszę Pani?

   • A Strzelecka odpuściła? A Jezierski odpuścił? A Chociłowska? Trzeba brać w tym przypadku z nich przykład i honor schowali gdzieś.

    • To nie ten przykład, bo stary Zarząd został wyrzucony przez Rade, bo był do niczego.0

    • Każdej firmie życzę takiego do niczego Zarządu, który z okręgowej mleczarni zrobił tak duż przedsiębiorstwo i jeszcze podupadające zakłady reaktywował.

 3. Przecież najniższe ceny za mleko dla rolników były właśnie za Jezierskiego było to przed 2010 rokiem i już Rada tego nie pamięta? Jak to ktoś wyżej powiedział marionetki i pajace w tej radzie.

  • Zainteresowany

   A najwyższe były płacone niestety nie za Jezierskiego. Miziołek to taki Miziołek zero podstawowej wiedzy, a i pamięć też szwankuje, ale jutro podobno Rada i Miziołek łącznie z nowym rozgarniętym Prezesem od Handlu ceny mleka pewnie podniosą, bo jeżeli nie to po co ta zmiana zwłaszcza Przewodniczącego Rady o Zarządzie nie wspominając.

 4. Po prostu, zrozumieli popełniony przed kilku laty błąd i teraz go naprawili…. 🙂

 5. jak to jest , nikt z rady nie przeciwstawił się odwołaniu Jezierskiego wtedy,a była to ta sama rada -marionetki i pajace……

 6. Hahaha panie Miziołek brawo, gratuluje inteligencji, oby Pan Jezierski zmienił rynek i cofnął embargo nałożone przez Rosję (czyżby on nie odszedł przed najcięższym czasem)?

 7. Krowa Jersey

  Powracają synowie marnotrawni……Wyszli ze spuszczoną głową,powoli……..A wracają w podskokach. Teren czysty.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.