Jak co roku wójt gm. Głowno Marek Jóźwiak wręczył nagrody uczniom gminnych zespołów szkół, którzy w zakończonym roku szkolnym odnieśli sukcesy w konkursach i mistrzostwach sportowych.

Uroczysta gala odbyła się dziś, 30 czerwca w ośrodku kultury w Bronisławowie. Obok wójta Marka Jóźwiaka, władze gminy Głowno reprezentowały przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności Beata Soczyńska i sekretarz gminy Jolanta Szkup.

Z grona uczniów Zespołu Szkół w Lubianokowie nagrodzono: Martynę Filipińską, Magdalenę Fortunę, siostry Ilonę i Malwinę Jabłońskie, Darię Sędzikowską, Wiktorię Skowron, Monikę Sokołowską, Ewę Wojciechowską, Wiktorię Małek i Monikę Marciniak, Cypriana Grzelaka i Zuzannę Staniszewską.

Z grona uczniów ZS w Popowie Głowieńkim wójt nagrodził w tym roku:Oliwię Woźniak, Patrycję Krzeszewską, Zuzannę Śliwkiewicz i Małgorzatę Szadkowską, Kacpra Dziedzielę, Wiktora Szeligę, Mateusza Warzywodę, Maję Zgierską i Dorotę Zgierską.

Z grona uczniów ZSP w Mąkolicach doceniono: Szczepana Zjawionego, Sandrę Mitek i Natalię Dałek, Patrycję Maciak i Wiktorię Kałużę, Gabrielę Dałek i Klaudię Koślin oraz Wiktora Karpińskiego.

O tym za co otrzymali nagrody napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”. Większość z nagrodzonych uczestniczyła w gali, nagrody dla nieobecnych uczniów przekazano dyrektorom. Osobne listy gratulacyjne wójt wręczył rodzicom nagrodzonych uczniów oraz współautorom ich sukcesów, czyli nauczycielom.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Komentowanie nie jest możliwe.