Wolontariusze strykowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawiązanego przy jednostce OSP Stryków, zebrali w tym roku do puszek ponad 48 tys. zł na doposażenie oddziałów noworodkowych w szpitalach.

Wraz z pieniędzmi zebranymi podczas pierwszego motofinału WOŚP na Torze Łódź w Kiełminie, wolontariusze strykowskiego sztabu orkiestry uzbierali dokładnie 48.849,64 zł. To rekordowa kwota, wyższa od wyniku ubiegłorocznej zbiórki o prawie 17 tys. zł. Gratulujemy!

Szefem sztabu WOŚP w Strykowie był Łukasz Ciołek, naczelnik OSP Stryków, wspierany we wszelkich działaniach przez żonę Julię, liczne grono strażaków ochotników i innych partnerów akcji. Na ulice miasta i gminy Stryków w dniu 26. finału WOŚP, 14 stycznia, wyszło 44 wolontariuszy z puszkami.
Tego dnia strykowski sztab, zorganizował na Placu Łukasińskiego imprezę plenerową. Działo się na niej wiele i atrakcji nie brakowało, a o godz. 20.00 w ramach światełka do nieba w górę poszybowały świecące balony z helem i rozbłysły fajerwerki – te atrakcje ufundowała firma Marcina Łysonia, wiceprezesa OSP Swędów.

Wolontariuszki sztabu WOŚP w Strykowie. Fot. EWR

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.