W Bielawach rozgrywki w unihokeja, a w Starym Waliszewie emocjonująca licytacja, koncert i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych – tak wyglądał 27. Finał WOŚP na terenie gm. Bielawy.

W Starym Waliszewie impreza w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie odbywa się w siedzibie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Rozpoczęła się o 14.00 koncertem utalentowanych uczniów.

Po występach młodzieży, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic Cezary Olejniczak poprowadził licytację fantów od Fundacji WOŚP i sponsorów – m.in. dwóch tortów z logo Orkiestry, wielkiego pluszowego misia, zabawkowego traktora, koszy ze słodyczami, książek, koszulek, kalendarzy… Wszystko sprzedało się na pniu za naprawdę pokaźne kwoty. 

Licytacja miśka. Fot. EWR

 

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym dmuchane zamki, dla pań – kącik z poradami makijażowymi, dla wszystkich – kawiarenkę i kiermasz. 

W Bielawach, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej trener i radny Piotr Kociak w nawiązaniu do finału WOŚP zorganizował rozgrywki w unihokeja. O 17.00 miał rozpocząć się mecz radni kontra rodzice. Wcześniej grały drużyny uczniowskie z Bielaw i Bąkowa.  

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.