Mieszkańcy skarżą się na brud i smród w miejskich szaletach, jakie istnieją w okolicach parkingu pomiędzy kościołem św. Jakuba a parkingiem oraz na terenie targowiska miejskiego w Głownie.

Toaleta przy targowisku. Stan na wtorek, 24 września. fot. Agnieszka Wojcieszek
Toaleta przy targowisku. Stan na wtorek, 24 września. fot. Agnieszka Wojcieszek

Stan czystości w tych miejscach pozostawia wiele do życzenia, wielokrotnie mieszkańcom zdarzało się również to, że nie mogli z miejsc tych skorzystać, ponieważ były one zamknięte – nawet w godzinach, w których winne być otwarte.

O problemie czystości, do której niestety przyczyniają się sami użytkownicy, a także wandalizmu w tych miejscach oraz o tym, jak sobie z tym Miejski Zakład Komunalny w Głownie – przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa oraz w wydaniu cyfrowym.

2 komentarze

  1. Czytałem artykuł i wypowiedz Pana S. wybitnie nieprawdziwa. Wyłamane klamki w toalecie przy targowisku są od kilkunastu miesięcy z zacieki nie powstają w przeciągu kilku dni. Tam po prostu śmierdzi i nic więcej.

  2. Witam Serdecznie! Jest tak, jest 21 wiek, 2019 rok, każdy z nas ma smartfona, a toalety zaj-ne. Co to k ma być? Potrzeba motywacji? Proszę bardzo. Koledzy ze wschodu są u nas i powinien być porządek. Niech widzą, że są w cywilizowanym kraju. Nawet w toaletach. Nie dla nich, ale dla nas wszystkich. Polacy powinni pokazać, że są kulturalnym narodem, a nie bandą chamów. Zapraszam do Japonii do toalet. Rozwój kraju jest proporcjonalny do stanu toalet. Wstyd, żeby nie było 10zł dziennie w Urzędzie Miasta dla człowieka, który otworzy toalety, albo przeleci mopem czy wężem z wodą i śprajem popryska, żeby nie waniało. Dziękuję.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.