W najbliższy weekend, w sobotę i niedzielę, w hali sportowej OSiR nr 1 w Łowiczu spotkają się zawodnicy halówki, aby przystąpić do kolejnych rozgrywek. Zagrają wszystkie trzy ligi – Kia Open I liga, Julomax II liga, Zina III liga oraz Robkol IV liga ŁoLiF, czyli Łowicka Liga Futsalu.

Fot.: ŁoLiF Łowicka Liga Futsalu.

W sobotę od godz. 14.00 ruszają rozgrywki zespołów trzecioligowych, a po nich o godz. 17.10 wystartuje 2. kolejka Kia Open I liga. 

Z kolei w niedzielę rywalizacja zaczyna się już od godz. 10.00 spotkaniami 2. kolejki zespołów Robkol IV ligi. Od godz. 13.00 podejmą rywalizację drużyny Julomax II ligi w ramach 2. kolejki spotkań, a dzień zakończą zmagania ekip Kia OpenI ligi rozgrywając 3. kolejkę od godz. 16.20.

2. kolejka XXVII edycji Kia Opel I ligi ŁoLiF – 2019.11.30 (sobota):
godz. 17.10: LKS Victoria Bielawy LZS Błękitni I Dmosin
godz. 17.50: Novum Pędzące Imadła Łowicz Fantazja Głowno
godz. 18.30: Chińska Łowicz – Bo-Dach Grudze
godz. 19.10: Drużyna Kia Łowicz – Blokersi Łowicz
godz. 19.50: Ogrodowa SMS Dąbkowice – LZS Błękitni II Dmosin
3. kolejka XXVII edycji Kia Opel I ligi ŁoLiF – 2019.12.01 (niedziela):
godz. 16.20: LZS Błękitni I Dmosin – Novum Pędzące Imadła Łowicz
godz. 17.00: Blokersi Łowicz LKS Victoria Bielawy
godz. 17.40: LZS Błękitni II Dmosin – Chińska Łowicz
godz. 18.20: Bo-Dach Grudze – Drużyna Kia Łowicz
godz. 19.00: Fantazja Głowno – Ogrodowa SMS Dąbkowice

1. Ogrodowa SMS Dąbkowice (1) 1 3 6-0
2. Bo-Dach Grudze (5) 1 3 4-1
    Drużyna Kia Łowicz (6) 1 3 4-1
4. Fantazja Głowno (8) 1 3 3-2
5. Novum Pędzące Imadła Łowicz (2) 1 1 2-2
    LKS Victoria Bielawy (b) 1 1 2-2
7. Chińska Łowicz (4) 1 0 3-4
8. LZS Błękitni II Dmosin (b) 1 0 1-4
    Blokersi Reklama Frog Łowicz (7) 1 0 1-4
10. LZS Błękitni I Dmosin (b) 1 0 0-6


2. kolejka XXVII edycji Julomax II ligi ŁoLiF – 2019.11.24 (niedziela):
godz. 13.00: Vinci Łowicz Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz
godz. 13.30: KS Stefan Łowicz Dąbro Łowicz
godz. 14.00: GKS Olimpia Chąśno Strażacy ITV Media Łowicz
godz. 14.30: Alcatraz ŁowiczNieobliczalni Głowno
godz. 15.00: Bang-Bang Łowicz – FC Łaguszew
godz. 15.30: Promil Let’s Dance Dzierzgów – Subiekt Nieborów
Pauza: Marbud Chąśno.

1. FC Łaguszew (6) 1 3 5-1
2. Vinci Łowicz (b) 1 3 4-1
3. Alcatraz Łowicz (5) 1 3 5-3
4. Marbud Chąśno (4) 1 3 2-1
    Promil Let’s Dance Dzierzgów (10) 1 3 2-1
    Subiekt Nieborów (8) 1 3 2-1
7. KS Stefan Łowicz (12) 0 0 0-0
8. Dąbro Łowicz (7) 1 0 1-2
    Nieobliczalni Głowno (-) 1 0 1-2
    Strażacy ITV Media Łowicz (b) 1 0 1-2
11. Zooksy Ha-Ha-Ha! Łowicz (12) 1 0 3-5
12. Bang-Bang Łowicz (13) 1 0 1-4
13. GKS Olimpia Chąśno (3) 1 0 1-5


1. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF – 2019.11.30 (sobota):
godz. 14.00: LKS Vagat Domaniewice GKS Olimpia-Junior Chąśno
godz. 14.30: Kolejarz Łowicz – OSP Seligów
godz. 15.00: Bezedura Łowicz Mal-Bud Łowicz
godz. 15.30: FC Jeziorko LKS Victoria Zabostów Duży
godz. 16.00: Mikoba United Klewków – OSP Soccer Stachlew
godz. 16.30: Imprezowy Klimat Zielkowice LKS Start Złaków Borowy
Pauza: LKS Fenix Boczki Chełmońskie.

1. Bezedura Łowicz (5) 0 0 0-0
LKS Vagat Domaniewice (7) 0 0 0-0
LKS Start Złaków Borowy (8) 0 0 0-0
FC Jeziorko (9) 0 0 0-0
LKS Victoria Zabostów Duży (11) 0 0 0-0
Mikoba United Klewków (a) 0 0 0-0
OSP Seligów (a) 0 0 0-0
Kolejarz Łowicz (a) 0 0 0-0
LKS Fenix Boczki Chełmońskie (a) 0 0 0-0
GKS Olimpia-Junior Chąśno (-) 0 0 0-0
Mal-Bud Łowicz (-) 0 0 0-0
OSP Soccer Stachlew (-) 0 0 0-0
Imprezowy Klimat Zielkowice (-) 0 0 0-0


2. kolejka XXVII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF – 2019.12.01 (niedziela):
godz. 10.00: Sparta Piątek Lamela Łowicz
godz. 10.30: Amatorzy z Łowicza Łowicz – KS Ostrowiec
godz. 11.00: FC Jamno LZS Kopernik Kiernozia
godz. 11.30: Cartel Parma Piotrtrans Blich Łowicz
godz. 12.00: Gas-Truck ŁowiczLKS Start-Junior Złaków Borowy
godz. 12.30: Trans Dani Łowicz Drink Team Głowno
Pauza: LKS Czarni-Junior Bednary.

1. KS Ostrowiec (a) 1 3 7-0
2. LKS Czarni-Junior Bednary (-) 1 3 4-2
3. Cartel Parma (-) 1 3 4-3
4. Drink Team Głowno (-) 1 3 3-2
5. FC Jamno (5) 1 3 1-0
    Trans Dani Łowicz (-) 1 3 1-0
7. Sparta Piątek (a) 0 0 0-0
8. LKS Start-Junior Złaków Borowy (a) 1 0 3-4
9. Amatorzy z Łowicza Łowicz (-) 1 0 2-3
10. Lamela Łowicz (6) 1 0 0-1
    Piotrtrans Blich Łowicz (a) 1 0 0-1
12. LZS Kopernik Kiernozia (-) 1 0 2-4
13. Gas-Truck Łowicz (a) 1 0 0-7

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.