Nie jak pierwotnie informowalismy dziś, 27 lutego, a dopiero za tydzień, 6 marca o godz. 10.00 druhowie z jednostki OSP w Głownie wybiorą swe władze na kolejną już kadencję 2011-2015.

 

Na przesłanym do naszej redakcji jeszcze w styczniu tego roku harmonogramie spotkań sprawozdawczo-wyborczych w poszczególnych jednostkach OSP na terenie miasta i gminy Głowno, przy OSP Głowno widnieje data 27 marca, tymczasem błędnie oczytaliśmy ją jako 27 lutego. W dzisiejszej rozmowie z prezesem OSP Głowno  Andrzejem Rucińskim dowiedzieliśmy się jednak, że i ta pierwotnie wskazywana przez komendant Miejsko-Gminną ZOSP Głowno Krystynę Rutkowską data wyborów w tej jednostce nie jest już aktualna.

Wybory te odbędą się tu za tydzień, 6 marca.  Poprzedzi je sprawozdanie z ostatniego roku działalności tej jednostki, a także sprawozdanie jej kierownictwa z całej minionej czteroletniej kadencji. Ocenę tych działań zaprezentuje komisja rewizyjna.

Przynajmniej do tego czasu Zarząd OSP Głowno pozostaje nadal w niezmiennym składzie. Jego prezesem jest nadal Andrzej Ruciński. W jego skład wchodzą ponadto: Marcin Dziuda, Piotr Jaros, Jan Mikołajczyk, Marek Jedynak, Henryk Krzeszewski i Bartłomiej Tomczuk.

(rpm)

Komentowanie nie jest możliwe.