Starosta zgierski Bogdan Jarota zapowiada, że do końca pierwszego kwartału przyszłego roku do Głowna oraz Ozorkowa wrócą oddziały zamiejscowe Wydziału Komunikacji.

Punkt Obsługi Klientów Wydziału Komunikacji w Głownie, w którym pracują  Wioletta Słomowska i Marta Banaszkiewicz w przyszłym roku ma zmienić postać na wydział zamiejscowy. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska
Punkt Obsługi Klientów Wydziału Komunikacji w Głownie, w którym pracują Wioletta Słomowska i Marta Banaszkiewicz w przyszłym roku ma zmienić postać na wydział zamiejscowy. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Oznacza to, że mieszkańcy nie będą już musieli fatygować się do Zgierza, jak muszą to czynić teraz, mimo iż na miejscu działają uruchomione przez starostwo punkty obsługi klientów wydziału.

W odpowiedzi na nasze pytania dotyczące szczegółów funkcjonowania wydziału w Głownie otrzymaliśmy informację, iż przewiduje się, że na początku będzie w nim pracować 3 pracowników. Po przygotowaniu dodatkowych pomieszczeń, oddział będzie znajdował się w miejscu obecnie funkcjonującego punktu obsługi klienta przy ul. Norblina 1 w Głownie.

Co będzie można załatwić w tym miejscu – przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.