Saint-Gobain Weber wraz z firmą Budra w Łowiczu zapraszają wszystkich wykonawców na bezpłatne szkolenie z aplikacji żywic poliuretanowych na balkon i taras.

Rozwijaj swoją wiedzę oraz umiejętności i zdobywaj nowych klientów!

Powierzchnię balkonów i tarasów naziemnych najczęściej zabezpiecza się warstwami hydroizolacji, a wierzchnią warstwę wykończeniową stanowią płytki ceramiczne. I choć wyglądają one estetycznie, to właśnie ta powłoka z licznymi łączeniami i spoinami może być słabym punktem całego systemu.

Jak skutecznie zabezpieczyć balkon czy taras a jednocześnie cieszyć się z estetycznego wykończenia? Jak uniknąć problemów związanych z tradycyjnym wykończeniem powierzchni balkonu lub tarasu płytkami ceramicznymi? Weber proponuje nowe rozwiązanie w postaci bezspoinowego systemu powłokowego weber.dry balkon. Zobacz to na szkoleniu!

weber.dry balkon to nowe oblicze balkonu lub tarasu! Całość stanowi system płynnych membran hydroizolacyjnych, które powstały na bazie wysokiej jakości czystych żywic poliuretanowych. Ich zastosowanie na dachu, balkonie czy nawierzchni obciążonej ruchem pieszym lub kołowym to gwarancja otrzymania trwałej hydroizolacji, odpornej nawet na bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne o bardzo atrakcyjnym wyglądzie.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 28 lutego, w firmie BUDRA, przy ul. Bolimowskiej 58A. Zaczynamy o godz. 11:00.

Zapisy na szkolenie odbywają się telefonicznie, u doradcy Weber, tel. tel. 602 420 819 lub w firmie BUDRA Łowicz sp. z o.o., tel. 795 542 820 lub na stronie: https://www.pl.weber/akademia-weber/zywice-na-balkon-i-taras-weberdry-pur-system

Więcej o systemie płynnych membran na balkon lub dach można się dowiedzieć ze strony: https://www.pl.weber/hydroizolacje/zywica-poliuretanowa-na-balkonie-system-weberdry-balkon

Zapraszamy! Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Komentowanie nie jest możliwe.