Ciągnik rolniczy marki Ursus wypadł z drogi na zakręcie drogi i dachował. Kierowca wypadł z kabiny. Działo się to dzisiaj, około godziny 10.50 w miejscowości Leśniczówka w gminie Bielawy.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, fot. Nowy Łowiczanin
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, fot. Nowy Łowiczanin

Mężczyzna po wypadku był przytomny, ale uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Na miejsce został wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego “Ratownik 16”, który zabrał kierującego do szpitala specjalistycznego w Łodzi.

Mężczyzna 62-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Sam przyznał się, że był pod wpływem alkoholu. Dokładną zawartość alkoholu jego krwi sprawdzą badania wykonane już po zabraniu go z miejsca zdarzenia.

Oprócz LPR na miejscu interweniowały także pogotowie, policja i straż pożarna – 2 zastępy JRG Łowicz i jeden OSP Bielawy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca i usunięciu skutków wycieku (w momencie przyjazdu straży poszkodowany był już pod opieką służb medycznych).

1 komentarz

  1. Napił się i wsiadł za kółko brawoooo!co musi się stać żeby w końcu zrozumieli ze kur….. to zagraża im życie ale i innym w szczegolnosci.karac niech siedzą po pare dobrych lat i ciężko pracują bo żyją w więzieniach za nasze podatki darmozjady

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.