Niebezpiecznie było na drodze krajowa nr 92 na wysokości Maurzyc. Około godziny 22 doszło tam do wypadku z udziałem trzech samochodów. Byli ranni.

W wypadku zderzyły się dwa samochody osobowe BMW, które pozostały na jezdni, oraz bus (Mercedes Vito), który wylądował poza nią. Kierowca BMW w momencie przyjazdu służb był nieprzytomny w samochodzie, strażacy dostali się do niego po użyciu narzędzi hydraulicznych. Również uwięziony w pojeździe, choć przytomny, był kierowca Mercedesa Vito. W sumie obrażeń doznało aż sześć osób. Wszyscy to mężczyźni w przedziale wiekowym od 21 do 40 lat. Zostali przewiezieni do szpitali.

Działania służb trwały do 1.15 w nocy, przy czym początkowo droga była zablokowana, następnie ruch puszczono jednym pasem.

Aktualizacja

Osoby, które doznały poważniejszych obrażeń, tj, takich, które wymagały, by pozostały w szpitalu, to 20-latek z powiatu łowickiego, kierujący BMW, zabrany do szpitala w Łodzi, oraz 38-letni kierowca Mercedesa, mieszkaniec Bielska-Białej, który pozostaje w szpitalu w Łowiczu.

Policja ustala jeszcze przebieg i przyczyny zdarzenia. Pobrano krew do zbadania na zawartość alkoholu od nieprzytomnego kierowcy BMW. Kierowca Mercedesa oraz drugiego BMW – 21-letni mieszkaniec Łowicza – byli trzeźwi. Do wypadku doszło po zmroku, przy gęsto padającym deszczu.

11 komentarzy

 1. Dwie BMKi dla 20-latków. To tylko bandyci tak jadą. Kto im dał prawo jazdy? Kto im dał BMKi?
  Ci co dali to mają większego świra niż kierowcy. Czy BMKi wylądowały na parkingu policyjnym?
  Tak niektórzy księżaki stosują prawo. Zakładają księżocką koronę i co im kto zrobi.

 2. Borys Pupka

  Aby wyrwało silnik z ramy nieźle musiał pociskać niedorozwój umysłowy.. Mam nadzieję, że teraz będzie jeździł bardzo wolno wózkiem inwalidzkim.

  • Grubo! Nie ma co źle życzyć ale sami się prosili o tragedię. Wpuścić chamstwo na salony!

   • Borys Pupka

    Dlaczego grubo? Czym się różni taki kierowca od mordercy z nożem lub pistoletem w ręku? Gdyby nożem zabił lub okaleczył swoją ofiarę na pewno nie byłoby mowy o “grubo”.

 3. Ciekawe czy to nie ci sami co w zeszłą sobotę o 1_szej w nocy wariowali na parkingu przy Carrefourze w Zdunach a później przy kościele był istny ryk trzech aut w tym 2x BMW

 4. Nie będzie już pierdzenia na Prymasowskiej i Tyszewwskiej!

 5. Wychodzi ściganie się. Panowie z bmw łyse opony to nie opony typu slick. Najpierw upalanie w zdunach a później już wyścig na łysych oponach. A najlepsze jest pierdzielenie o zającu który przebiegał drogę.

 6. Bolek TW

  Gnoje w BMW

  • Jeśli BMW to odrazu gnój, który nie potrafi jeździć… Nie rozumiem ludzi z takim podejściem…

   • Bolek TW

    Widocznie jesteś mało rozgarnięty (tłumacząc na prosty język, mało kumaty). To co napisałem jest prawdą, to gnojki w starym BMW.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.